Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Elfelejtettem bevenni egy...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Elfelejtettem bevenni egy tablettát, és egyből megjött. Mikorra fog elmúlni, vagy végig pecsételgetni fog most már a hónapban? :/

Figyelt kérdés
Az első héten felejtettem el bevenni, szerintem 2 napja, és most egyből megjött. Múltkor is tapasztaltam már ilyet,csak akkor az utolsó napokban felejtettem el bevenni, de több ideig tartott mint 1 hét. NYilván nem vagytok orvosok, és nem tudhatjátok, hogy most hogy lesz, de valaki járt már így mint én? Milyen tapasztalatotok van ilyesmivel kapcsban?
2012. aug. 29. 09:33
 1/7 anonim ***** válasza:
Én megértem a nőket hogy miért szednek fogamzás gátlót de nem zavarnak a mellékhatásai?
2012. aug. 29. 09:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:

kérdésre kérdéssel????:D

semmilyen mellékhatása nincs, legalábbis számomra.

2012. aug. 29. 09:43
 3/7 anonim ***** válasza:

Hogy lehet elfelejteni?

Hány éves vagy? én 16 vagyok, 3. levélnél tartok de sosem felejtem el. Tedd olyan helyre, ahol este minden nap leülsz/jársz és meglátod. Nekem a tükrös szekrényemnél van, így mikor este pl lemosom a sminket vagy bármi, meglátom és beveszem. Anyumnak a fürdőszoba szekrényén van, ott tuti jár minden nap.

És így meg van oldva az egész.

Amúgy azért jön meg azonnal mert azt hiszi a szervezeted hogy most következik a 7 napos szünet.

2012. aug. 29. 09:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Hát konkrét választ nem tudok:) csak azt tudom hogy én nem szeretem az ilyen bogyós dolgokat szedegetni ha nincs mellékhatása az jó:)
2012. aug. 29. 09:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
én meg 18 vagyok és szedem 2 éve, és ne aggódj veled is megfog esni hogy egyszer elfelejted:)
2012. aug. 29. 09:49
 6/7 anonim ***** válasza:

Azért egy szem miatt nem kellene azonnal megjönnie.

A 7 napos szünetben mikor hanyadik napon jön meg?

Egyébként esélyes, hogy jó ideig pecsételni fogsz, de nem vagyunk jósok. Szedd tovább, és egy hétig használj óvszert!

2012. aug. 29. 13:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
hát, jobbat sajnos nem tudok:/
2012. aug. 30. 19:53

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!