Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Ha a sperma dezodorral/izzadts...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha a sperma dezodorral/izzadtsággátlóval keveredik, akkor meghal? Hogyha valaki befújja/bekeni vele a péniszét, és az előváladékban lévő spermiumok odafolynak, akkor elhalnak?

Figyelt kérdés
2012. aug. 28. 23:02
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
NEM, HASZNÁL ÓVSZERT VAGY NE SZEXELJ!
2012. aug. 28. 23:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
*J
2012. aug. 28. 23:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Nem szexeltünk, csak érdekelt a dolog, hogyha előtte bekente izzadtsággtlóval, akkor az előváladékban lévő spermiumok eghalnak e. (direkt előváladékban lévők, nem az ejakuláció utáni mennyiség..) nem védekező módszerként értettem a kérdést. használunk szeretkezéshez óvszert.
2012. aug. 28. 23:07
 4/7 anonim ***** válasza:
Nem de szerintem nem egészséges az amit a barátod csinál, ha még izzad is, mindig azt mondják, hogy oda nem szabad és kerülni kell az izzadás gátlókat. Inkább fürödjön le többször egy nap, szex előtt is.
2012. aug. 28. 23:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Tudom, én is mondtam neki. Csak különleges alkalom volt, és ezért azt godolta valami oknál fogva, hogy most ez jó...Köszönöm a normális választ.
2012. aug. 29. 00:38
 6/7 Molnar Ildi válasza:
Terhesség elkerülése miatt, használjátok a bevált módszereket: óvszer, fogamzásgátló ....stb. Egy terhesség megszakítás nem vicces dolog. Egy óvszer felhúzása egy perc, egy abortusz egy életre szól.
2012. aug. 29. 16:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm, én ezt mind értem. Nem gondoltam azt, hgy majd lefújjuk, és akkor minden rendben. Csak történt egy ilyen eset, és mondtam, hogy mosson kezet az előváladék miatt. És volt egy ilyen válasza, hogy az izzadtsággátlóban elhalnak...Persze ettől még kezet mosott.
2012. aug. 29. 22:20

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!