Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » 1 napos (azon belül is pár...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

1 napos (azon belül is pár csepp) menstruáció. Mitől?

Figyelt kérdés

2012. aug. 28. 19:19
 1/6 anonim ***** válasza:
pecsétvérzés..nézz utána
2012. aug. 28. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Lehet peteleválás után egy két nappal. Ez a típusú pecsételéses vérzés normális mellékterméke a peteérésnek.

A pecsételő vérzés gyakori mellékhatása a hormonális fogamzásgátlóknak is, ez minden bizonnyal el fog múlni, ha amiatt van, nem írtad , hogy szedsz e gyógyszert.

Terhesség utáni első pár hónapban is lehet hasonló. Ha ez gyanús, akkor ajánlom, hogy vegyél egy tesztet.

A menstruáció előtti pecsételés jele lehet mögöttes problémáknak is, mint például petefészek cisztának, méhnyakráknak, vagy méhpolipnak. Néhány ritka esetben ezek az állapotok súlyossá válnak és azonnali kezelésre szorulnak.

Hormonális kilengés eredménye is lehet pecsételő vérzés, amit okozhat fogamzásgátló vagy terhesség, stressz, depresszió esetleg.

Azért írtam ennyi mindent, mert egy mondatból elég nehéz megállapítani, hoyg neked mi bajod lehet. Remélem valamit tudtam segíteni, de nem kell megijedni, legtöbbször semmi komoly. :)

2012. aug. 28. 19:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Megjött a 29. napon,de csak pár csepp volt az egész és elmúlt.Azóta semmi.Ez lett volna a menstruációm?
2012. aug. 28. 19:30
 4/6 anonim ***** válasza:
Elolvastad amit írtam? (2.) Ez nem menstruáció volt, valami nincs rendben. Nézz utána, hogy milyen tünetek illenek rád, lehetsz e terhes , van e egyáltalán esélye, esetleg vegyél tesztet, vagy ha nagyon stresszelsz, irány a nőgyógyász.
2012. aug. 28. 19:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Terhességre nincs esély.Hallottam már egy ismerősömtől,hogy neki is volt ilyen,hogy csak pár csepp volt neki a menstruáció és a következő hónapban kijött az is ami most nem.
2012. aug. 28. 19:39
 6/6 anonim ***** válasza:
Hormonok vagy hormonkészítményektől borulhat a ciklusod, de ha most érsz akkor meg az lehet hogy még nem alakult ki.
2012. aug. 28. 23:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!