Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Megteheti a nőgyógyász, hogy...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Megteheti a nőgyógyász, hogy nem ír fel fogamzásgátlót a továbbiakban, ha az elején nem voltam vérvételen?

Figyelt kérdés
Panasz mentes vagyok, bevált a gyógyszer is. Most megyek majd vissza újra felíratni, de nem voltam vérvételen.
2012. aug. 25. 16:05
 1/3 anonim ***** válasza:
Az én nőgyógyászom nem küldött vérvételre....és panasz mentes voltam az első hónapban és ugyanugy kiirta továbbra is.
2012. aug. 25. 16:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Simán megteheti... egy lelkiismeretes nőgyásznak ez fontos. Ugyanis a fogamzásgátló akár egy életre hazavághatja a májadat, amit ha későn vesznek észre, csak egy új máj segíthet.


Nem véletlen, hogy az évenkénti májfunkcióvizsgálat a protokoll része ilyenkor, akárcsak az évenkénti szemvizsgálat, rákszűrés, és az első alkalommal történő hormonvizsgálat.


Régen szedtem fogigátlót, de az én dokim ezeket végigcsinálta...


Hallottam, hogy vannak dokik, akik kényelemből, spórolásból ezekkel nem foglalkoznak. Ha nekem egy doki ezek nélkül felírná, köszönés nélkül fordulnék ki a rendelőjéből. Az én életemmel ne játsszon!


Viszont azt sem értem, ha találtál egy lelkiismeretes dokit, egyetlen tűszúrás miatt Te miért játszol az életeddel?

Tény, a fent említett mellékhatás ritka... De a súlyosak közé tartozik... Ha pont te esel bele abba az 1-2 ezrelékbe, akkor majd elgondolkodhatsz, megérte-e...

2012. aug. 25. 17:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Hát ha az elején nem küldött el és neked sem jutott eszedbe, hogy esetleg a saját érdekedben elmenj, akkor eztán sem lesz szükséges.
2012. aug. 25. 19:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!