Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Hüvelygyűrű vagy tabletta?

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hüvelygyűrű vagy tabletta?

Figyelt kérdés

Tabletta mellett csak az szól, hogy olcsóbb.


Gyűrű mellett, hogy nincs rá hatással a hasmenés, alacsonyabb hormontartalmú.


Ti melyiket választanátok?


2012. aug. 24. 14:50
 1/2 anonim ***** válasza:

Gyűrűt választottam. Alacsony hormontartalmú, nincs "elfelejtett szem", hasmenés, hányás okozta probléma, nem kell vele napi szinten foglalkozni.


Hátránya, hogy szex közben esetleg ki kell venni, ha zavarja a párt, ez egy plusz macera, de mi kipróbáltuk sok pózban és nem éreztük, úgyhogy egyszer vettem ki, azóta bent van.

2012. aug. 24. 14:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Én is a gyűrűre szavazok. Én túl szeleburdi vagyok a gyógyszerhez, biztos, hogy minden hónapban legalább egy szemet elfelejtenék bevenni, annak meg semmi értelme. Erről nem lehet elfelejtkezni, hiszen egy hónapban két alkalommal kell foglalkozni vele. A barátomat nagyon zavarja szex közben, úgyhogy én ki szoktam venni, de ez sem vészes. Már eleve úgy bújok hozzá az ágyban (én vagyok a kezdeményezőbb, és amúgy nem is szexelünk gyakran), hogy előtte kiveszem, és elteszem a kis tasakjába. Egy másik érv ami számomra mellette szólt, hogy én is nagyon hasmenős vagyok, bármitől képes menni a hasam, és arra ugye még gyógyszert is veszek be, így mindig félnem kellett volna, hogy hatástalan marad a tabletta. Szerintem ez egy sokkal kényelmesebb megoldás, még akkor is, ha drága. De én azt vettem észre, hogy egyre "olcsóbb" lesz, eleinte, kb. egy éve én még 10 ezerért vettem, és a minap mikor megvettem 8100 forint volt. Bár lehet, hogy akció volt rá, nem figyeltem. De receptes gyógyszerekre nem hiszem, hogy szokott akció lenni. Na mindegy, szerintem egyre kedvezőbb lesz ennek is az ára, hisz már nem akkora újdonság, és egyre többen használják.
2012. aug. 25. 00:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!