Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Mennyire biztonságos a Durex...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mennyire biztonságos a Durex fetherlite ultima? (bőv. Lent)

Figyelt kérdés

Kezdők vagyunk és azért választottam ezt mert csak ez jò rám a Durexek közül. Tapintásában is más mint akármelyik másik òvszer.

Eddig szinte ez az egyetlen Durex amire még nem panaszkodott senki.

Nagyon nem szeretnénk ha becsùszna egy baki és ragaszkodunk a márkás òvszerhez. Szerintetek ez a fajta mennyire bírja a strapát,mennyire biztonságos?


2012. aug. 22. 12:37
 1/3 anonim ***** válasza:
A Durex jó, de egy szakadás akármelyik fajtával előfordulhat. De a Durex, Lifestyles a legjobbak, ezek szakadnak legritkábban.
2012. aug. 22. 12:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Nekem ez tetszett a legkevésbé, ezzel kapcsolatban csak negatív tapasztalataim vannak. Igaz, hogy csak egyszer vettünk a kedvesemmel, de többet se.

Mondjuk, engem legjobban az zavart benne, hogy valami brutálisan tele van síkosítóval nyomva, vagy én nem tudom, mivel, de direkt csípett és mart, engem is és a páromat is. Nem is beszélve arról, hogy problémái voltak a felhúzásával, mert vagy túl rövid volt, vagy nem tudom, mi baja volt, de folyton lecsúszott és nem is tudta tövig felhúzni.

De lehet, hogy csak mi voltunk olyan balszerencsések, hogy egy gyári hibásra szaladtunk rá, mindenesetre kilyukadni nem lyukadt ki.

Bár én inkább azt a piros dobozosat javasolnám (nem tudom, mi a pontos neve), az egészen vékony, és annyira nem katasztrofális. Azzal csináltam leggyakrabban (mielőtt áttértem tablettára), és még sosem volt semmi probléma belőle. :)

2012. aug. 22. 12:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Köszönöm ment a zöld!
2012. aug. 22. 12:48

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!