Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Hány évesen kezdtétek el...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hány évesen kezdtétek el szedni a fogamzásgátlót? Mennyi idő kellett, hogy a szervezeted hozzászokjon? Gáz, hogy 22 évesen kezdem el előszőr?

Figyelt kérdés

2012. aug. 21. 13:50
 1/9 anonim ***** válasza:
Én 21 voltam, 4 évig szedtem, és iszonyatos migrén jött elő tőle az utolsó 1 évben.
2012. aug. 21. 13:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:

22 leszek nemsoká, és még sosem szedtem.

Nem értem ebben mégis mi lenne a gáz.

2012. aug. 21. 13:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
Én meg nem is akarok szedni.
2012. aug. 21. 14:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 szelesoldier ***** válasza:
Szerintem el se kezd szedni mert hosszú távon elég sok és kellemetlen melléhatása lehet, ez persze nem biztos csak jó esély van rá. Én nem fogom hagyni hogy a párom valaha is ilyen szutykot vegyen be, működjön a szervezete úgy ahogy annak kell. Majd én viselem a fogamzásgátlás oroszlánrészét és szépen felhúzom a gumit. Olvass utána a mellékhatásoknak, szerintem nem éri meg.
2012. aug. 21. 14:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Pont a 17. szülinapomon kezdtem el. Szedtem 2 fajta tablettát, voltak mellékhatásai, váltottam gyűrűre, és annak egyetlen egy mellékhatása nemvolt. Tökéletesen meg vagyok elégedve vele.
2012. aug. 21. 14:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:

Utolsó! Köszönöm válaszod.

Jövőre lesz az esküvőnk, és sajnos elég rendszertelenül jön me, így van esély rá, hogy pont akkor fog. És szerinem egy menyasszonynak ez a legnagyobb rémálma.

Meg gondolom nem rögtön szok hozzá az ember szervezete.

Utána abba hagynám.

2012. aug. 21. 14:35
 7/9 A kérdező kommentje:
Vagyis utolsó előtti. :)
2012. aug. 21. 14:36
 8/9 anonim ***** válasza:
Dehogy gáz! Pontosan ilyen korban kell elkezdeni, nem pedig 15 éves kislányként, amikor még ki sem fejlődött a szervezet.
2012. aug. 21. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim válasza:
Én 19 éves vagyok és 2 éve szedek fogamzásgátlót. Még sosem volt vele problémám. Az orvos meg fog vizsgálni mielőtt felírja a gyógyszert. Ha a szervezetednek megfelelőt kapsz a dokitól akkor semmi gondod nem lesz vele.
2012. szept. 5. 12:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!