Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Mi történhet akkor ha nem...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mi történhet akkor ha nem szedte folyamatosan a fogamzás gátlót?

Figyelt kérdés
Hello mindenkinek. Az lenne a kérdésem hogy hány százalék az esélye annak hogy teherbe essen a barátnőm ha 4 napon keresztül nem szedte be a fogamzásgátlót és az ötödik hatodik nap beszedte de a hatodik nap este történt egy kis bal eset és a gumi ki szakadt.... az előtt szedte rendszeresen de nem tudom hogy ennek akkor most hogy kell hatnia. A válaszokat előre is köszönom
2012. aug. 20. 23:19
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
Fogdod magad, és irány a nőgyógyász 72 órás tablettáért, ha még időben vagy.
2012. aug. 20. 23:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:
Nem vagyok időben... sajnos ez egy hete történt és csak most tudtam meg hogy nem szedte be az eleőtt...
2012. aug. 20. 23:24
 3/11 anonim ***** válasza:
Ijj ez gáz hogy a leányzó nem őszinte veled de ne aggódj szeritem nem lehet baj de azért 1 hét múlva terhességi tesztett csináljatok!
2012. aug. 20. 23:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim válasza:
Minden fogamzásgátó tabinak van leírása, erre a kérdésre ott tökéletes választ találsz. Szerintem lehet, hogy terhes, de függ attól is hogy mikor menstruált, és hogy az alatt kellett e szednie a tablettát vagy nem(tabletta függő). Ha ez velem, és a barátnőmmel történt volna, ő valószínű terhes lenne, ő yasminallet szed.
2012. aug. 20. 23:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:

kicsi rá az esély, de egy tesztet mindenképp csináljatok.

(azért kicsi rá az esély, mert a gyógyszer maga azért benne van a szervezetébe. azoknál akik teherbe akarnak esni elötte 3hónappal abba kell hagyni a bogyót. ezt csak azért írom le, hogy ne legyen pánikrohamod, de azért egy teszet megér! :)

2012. aug. 20. 23:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
3 hónappal előbb azért kell abbahagyni, hogy a baba ne rendellenesen fejlődjön (addig óvszeres védekezés), de akár abbahagyás után 3-4 nappal is teherbe lehet esni.
2012. aug. 20. 23:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 A kérdező kommentje:
Ez egy szombat este történt és ő már péntek szombat be szedte....
2012. aug. 20. 23:59
 8/11 anonim válasza:
A szedés rendszeressége is számít, mikor elkezdi szedni várni kell 7-30 napot a teljes hatásra(gyógyszer függő) a legtisztább ha mentek a dokihoz, vagy csináltok tesztet.
2012. aug. 21. 00:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 A kérdező kommentje:
3hónapja szedi
2012. aug. 21. 00:14
 10/11 anonim ***** válasza:

TILOS esemeny utanit bevenni ha szed fogamzasgatlot! Ezt tanuljatok mar meg!


Kerdezo: eleg nagy esely van a babara.

2012. aug. 21. 10:29
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!