Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Mennyi az esélye a teherbeesés...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mennyi az esélye a teherbeesésnek menstruálás közben?

Figyelt kérdés
A párommal szeretkeztünk mikor menstruáltam az utolsó napokban voltam már és belémélvezett. Olvastam már olyat h vkinél nagy napok voltak azok, mert h akkor a fiú elélvezhetett a lányban. Hallottam már olyat is h menstruáció után kb 5 napig nem lehet teherbe esni. mi igaz ebből?
2009. júl. 23. 15:32
 1/5 anonim válasza:
0%
ki az a gusztustalan állat, aki úgy dugna h közbe menstruál ? vagy úgy dugna emg vkit ?
2009. júl. 23. 15:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
91%
BÁRMIKOR teherbe lehet esni. NINCS olyan, hogy x napon tuti,hogy nem jön össze.
2009. júl. 23. 15:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
64%

Szia!

Bármikor teherbe lehet esni. A petefészek nem olvas könyveket, hogy neki mikor kell produkálnia az érett petesejtet. Egy földrengős orgazmustól is lehet tüszőrepedésed.

2009. júl. 23. 15:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
így van sajnos, bármikor teherbe lehet esni. én a helyedben lehet hogy nem csinálnék többet ilyet ha megúszom... ha meg nem akkor 100% hogy nem csinálnék ilyet többet.
2009. júl. 23. 16:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Amit leírtál abból semmi nem igaz. Igaz h kisebb a teherbeesés a menstruáció alatt, de gondolom gyógyszert sem szedsz, és beléd is élvezett a barátod...megvan rá az esélye h terhes vagy. Az eset után 2hétre csináltass egy tesztet. Hihetetlen amúgy. Én szedem a gyógyszert 3 éve, már bízok benne h véd, de mikor nem szedtem és óvszerrel védekeztünk, ritkán engedtem az akkori barátomnak h bennem élvezzen( hiába volt óvszer de mivan ha kilyukadt).Te meg védekezés nélkül...egy abortusz amellett h több ezer ft, elég megrázó élmény lehet:S
2009. júl. 23. 16:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!