Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Létezik 1 hónapos fogamzásgátló?

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Létezik 1 hónapos fogamzásgátló?

Figyelt kérdés
Halottam egy olyan tablettáról, amit 1x kel bevenni és 1 hónapon át védelmet nyújt.Ismeri ezt valaki?írjatok róla légyszi pár infót!
2009. júl. 23. 13:49
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Itthon csak injekció formában van ilyen, a tablettát itthon még nem lehet kapni, mert még nincs engedélyezve.
2009. júl. 23. 13:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Én is csak a szuriról tudok, de nem éri meg, mert egyszerre beadják az egész havit, van olyan is, amikor egyszer a 3 havit, és rohadt sok a hormon egszerre és csak szenved az ember a mellékhatásoktól!
2009. júl. 23. 15:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
lehet hogy külföldön van ilyen de nálunk nincs. esetleg a hüvelygyűrű amit egyszer kell felrakni és ottmarad. van 3 havonta beadható szuri csak azt ugye kiszívni már nem lehet úgyhogy ha bármi bajod van tőle azt el kell viselned 3 hónapig, sok rosszat mondanak róla, hihetetlen hízásokat tuladonítanak neki például és amíg hazsnálod nem vérzel... szóval az azért eléggé természetellenes dolog szerintem és van aki még utána sem vérzik hónapokig, nehezen áll vissza a fogamzóképesség stb. szóval ez egy visszafordíthatatlan dolog ha már beadattad akkor az ottmarad. neten keress rá csomó mindent írnak, de garantáltan elriaszt az első pár találat után:) nem is ajánlják fiataloknak, csak már érett szervezetű nőknek.
2009. júl. 23. 16:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Pont most néztem a Joy-ban, ott reklámozták ezt a tabit! Szóval létezik! Gondolkodom, hogy elmenjek nőgyógyászhoz megkérdezni mennyire biztonságos!:)
2009. júl. 25. 18:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!