Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Eshetek-e teherbe úgy, hogy a...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Eshetek-e teherbe úgy, hogy a menstruációm meg volt már 4 napja és 3 hónapja szedek fogamzásgátlót is?

Figyelt kérdés
4 napja volt meg a menszeszem, amikor a barátommal szeretkeztünk és nem védekeztünk, de bennem ment el. 3hónapja szedek fogamzásgátlót, de nem igazán vagyok biztos semmiben sem, mert bármi megtörténhet. Lehetséges, hogy teherbe tudok esni?

2012. aug. 15. 23:43
 1/7 anonim ***** válasza:
Ha három hónapja szeded a fogamzásgátlót, akkor miért ne mehetne el benned? Minek szeded? Nem cukorka. Igen, teherbe eshetsz, nincs 100%-os védekezési módszer. (még a gumi sem)
2012. aug. 15. 23:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Nekem és a barátaimnak sem sikerült még teherbe ejtenünk egy lányt se akik szedtek fogamzásgátlót... Teljesen független attól, hogy hol állt a ciklusával...
2012. aug. 15. 23:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Nem azért szedem mert cukorka vagy annyira ízlik vagy tudja az isten... Igazából pont ezért tettem fel a kérdést itt, hátha kapok egy normális választ, mert mindenki mást mond. :) Az én véleményem szerint, meg az életben bármi megtörténhet és semmi sem biztos. :) Vannak csodák. Köszönöm szépen a válaszokat! :) További szép estét.
2012. aug. 15. 23:53
 4/7 anonim ***** válasza:
Kolleganőm az első gyerekével fogamzásgátló mellett, a másodikkal spirál mellett esett teherbe.... szóval sose lehet tudni!
2012. aug. 16. 00:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Lehetséges. De akkor is lehetséges, ha fog.gátlót szedsz, gumival védekeztek, pharmatexet használtok, és a termékeny napjaidon nem szexeltek. Ha "az van megírva", úgyis terhes leszel, akárhogy is óvatoskodsz. Ha nem bízol a bogyóban, ne is szedd, mert így több, mint felesleges.
2012. aug. 16. 11:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
49%

Igen kevès az esély rá hogy teherbe ess gyogyszer mellett, főleg ha betartottad a használati utasitást.

4es, ha a kolleganőd ennyire fogékony volt kellett volna kiegészitő védekezésként gumit használni v. egyszerűen elköttetnie magàt. Sztem kevés ilyen nő van.

2012. aug. 16. 14:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Elköttetnie magát?????? Úgy, hogy még sose volt gyereke????? Te meg vagy huzatva.
2012. aug. 16. 18:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!