Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Szeretkeztünk a barátommal és...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szeretkeztünk a barátommal és kétszer élvezett el ugyan abba az óvszerbe egymás után. Lehet ebből baj?

Figyelt kérdés

nem úgy értem hogy levette az óvszert és aztán vissza, hanem egyszer elment, utána még 5 percig szeretkeztünk ugyan azon óvszerrel és elment mégegyszer.. ugye nem jöhetett ki az első adag ondó a pénisz tövénél amíg mozgott bennem?


csak normális válaszokat ! köszönöm!


2012. aug. 15. 15:51
1 2 3
 11/22 A kérdező kommentje:
aki pedig teljesen félreértelmezi a kérdést és azt hiszi hogy az első orgazmus után levette az óvszert és utána pedig vissza, az inkább menjen kifestőzni mert teljesen félreértelmezi a kérdést.. aki pedig megértette, annak köszönöm a válaszokat, várom továbbra is..
2012. aug. 16. 18:47
 12/22 anonim ***** válasza:
De 10-20 percig még állt neki, vagy 10-20 perc után valóban elélvezett mégegyszer? A kettő nem ugyanaz.
2012. aug. 16. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/22 A kérdező kommentje:
állt neki ugyanúgy az első orgazmus után, tehát nem konyult le, és ugyanúgy csináltuk tovább és 5-10 perc múlva volt a második orgazmusa, nem éreztem hogy lekonyult volna a két idő között...
2012. aug. 16. 20:19
 14/22 anonim ***** válasza:
76%
Ez velünk is sokszor előfordul. Ő már elélvezett, én még nem, de akkor is folytati, hogy én is elérjem az orgazmust. És amikor elérem, akkor ő velem együtt elélvez. Én megértelek. :) Nincs semmi gond, ha ki nem szakat, bár nekünk eddig semmi gond sem volt.
2012. aug. 18. 15:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/22 A kérdező kommentje:
utolsó: nagyon nagyon nagyon szépen köszönöm a válaszodat ! ! remélem valóban nem lesz baj, de még 2 hetet várnom kell hogy kiderüljön (:
2012. aug. 18. 22:53
 16/22 anonim ***** válasza:
54%
hát én biztos nem játszadoznék ilyenekkel. oké, hogy nem szakad azért olyan könnyen a gumi, de azért ha tele van, nem olyan biztos, hogy elbír még annyi spermát
2012. aug. 24. 23:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/22 A kérdező kommentje:
a napokban kell megjönnie, egyenlőre még nem késik egy percet sem.. (:
2012. aug. 26. 19:54
 18/22 A kérdező kommentje:
nah, ahogy leírtam az előző kommentet, abban a percben jött meg x) szóval nincs baj (: köszönöm a válaszokat !
2012. aug. 26. 22:27
 19/22 anonim ***** válasza:
örülünk, de nem értem, miért szórakoztok. a gumi olcsóbb, mint egy gyerek. lehet, illúzióromboló lenne gumit cserélni így közben, de akkor védekezzetek máshogy.
2012. aug. 26. 23:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/22 A kérdező kommentje:
sajnos ő "szórakozott".. ha szexről van szó, a férfiak nem ismerik a mércét, pláne ha a kellős közepén tartanak.. én direkt szóltam neki még szex előtt, hogy legyen óvatos, mert peteérésem van.. szex után közölte velem hogy kétszer ment el, lett belőle egy jó kis veszekedés, szóval nem én tehettem róla, én mindig észnél vagyok :/
2012. aug. 28. 16:27
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!