Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Mennyibe kerül a Pharmatex...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mennyibe kerül a Pharmatex fogamzásgátló tabletta, nektek bevált, vélemény?

Figyelt kérdés
2012. aug. 14. 23:33
1 2
 11/20 anonim ***** válasza:
Jólvan, a kérdezőnél még egy marék döglött lepke is jobban tud szöveget értelmezni...
2012. aug. 15. 12:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/20 A kérdező kommentje:
Rosszul ti értelmeztétek az én kérdésemet! Ugyanis ti a hüvelykúpról írogattatok, mint ahogy most már észrevettem ebből a dologból, pedig én nem arról kérdeztem. Hanem a fogamzásgátló gyógyszerről. Én ne tudnék szöveget értelmezni? Könyörgöm... Magyar tanárnak vagyok.
2012. aug. 15. 22:12
 13/20 A kérdező kommentje:
Bocsi, hozzáírtam egy nak-ot.
2012. aug. 15. 22:14
 14/20 anonim ***** válasza:

Az ára attól függ melyiket veszed, mert van hüvelykúp, meg krém és kapszula. Attól függően kell választani, hogy mennyire vagy síkos, mert van ami még jobban síkosít ha száraz a hüvelyed, és van, amelyik kevésbé. Én 10 hónapja használom, szerintem a kúp nagyon jó. A tabletta néha (amikor amúgy is ki voltam dörzsölődve) csípett, de ez sosem. És persze nem estem teherbe.


De ehhez azt még hozzátenném, hogy én kivétel nélkül mindig a használati utasítás szerint használom, napi gyakorisággal. Tartottam tőle, mert többek írtak róla kritikát, de örülök, hogy adtam neki egy esélyt.

2012. aug. 16. 13:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/20 Penszy válasza:
a pharmatexnek nincs fog.tablettája,kedves kérdező.csak helyileg ható tablettái
2012. aug. 16. 14:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/20 anonim ***** válasza:
Ennyi dinka kérdezőt ezen az oldalon...
2012. aug. 16. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/20 A kérdező kommentje:
Akkor ti vagytok alul informálódva! :) Ugyanis már a tv is reklámozza, szóval nem kellene leszólni az embereket...Először tájékozódni kellene, utána ilyen f*sznak lenni...
2012. aug. 17. 00:21
 18/20 anonim ***** válasza:
Igen, kedves magyartanár kérdező, valóban tabletta, de nem orális fogamzásgátló a Pharmatex tabletta. A hüvelybe kell felhelyezni. Úgy látom, a másikat lehülyézni neked is könnyebb, mint utánanézni a dolgoknak.
2012. aug. 17. 08:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/20 Penszy válasza:
de nincs képbe néhány ember:D,és még megmagyarázza h.neki van igaza hahaha
2012. aug. 20. 13:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/20 anonim ***** válasza:
Ez magyartanár? Akkor én búbos banka vagyok..
2012. szept. 25. 12:16
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!