Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Hogyan kérjem meg anyámathogy...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan kérjem meg anyámathogy irasson ki fogamzásgátlot?

Figyelt kérdés
Féllek szólni neki mert még csak 15 éves vagyok
2012. aug. 14. 14:23
 1/4 okoska31 ***** válasza:

fejlődő szervezetnek nagyon nem kéne a fogamzásgátló.


ha nagyon nem bírsz a véreddel (bár véleményem szerint még fiatal vagy), akkor gumival inkább.

2012. aug. 14. 14:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim válasza:
Igen. Legalább még egy évet várj. Vagy inkább kettőt.
2012. aug. 14. 14:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
100%
Muterodnak nem fognak kiírni fogamzásgátlót, főleg hogy neked kell, amúgy is szükséges hozzá vérvétel..
2012. aug. 14. 14:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
100%

Valamire való nőgyógyász 18 év alatt nem is ír ki, mert fejlődő, tizenéves szervezetnek különösen nagyon nagy károkat tud okozni (és amúgy is eléggé megterhelő- májkárosítás, rögképződés, stb). Felírhatja ilyen fiataloknak, hogyha orvosilag indokolt, különböző hormonális problémákra, rettenetes menstruációs görcsökre, hasonlókra. Szerintem is várj még ezzel, inkább gumival szexeljetek, az megvéd a betegségektől is, és ebben a korban nem jellemző (nem azt mondom, hogy lehetetlen, csak nem jellemző) az olyan hosszan tartó teljes mértékben monogám kapcsolat, hogy teljesen indokolatlan legyen a gumi használata. Ha már évek óta együtt vagytok és tuti egyiktek se kamatyol félre, akkor már e téren nem kell félni. De most még ne is kérd meg anyukádat, majd miután többé-kevésbé teljesen kifejlődött a szervezeted. Mert akármennyire is érettnek gondolod magad, 15, sőt még 20 évesen is fejlődőfélben van a tested, és egy ilyen beavatkozás a természetes hormonháztartásodba akár azt is előidézheti, hogy később nem lehet gyereked. Csak mondom.


Különben meg, ha mindezt figyelmen kívül hagyod, mondd meg anyukádnak, hogy te nem szeretnél gumival szexelni, mert az kiszakadhat, lecsúszhat, akármi, de teljes védekezés nélkül sem. Ez többé-kevésbé egy valamiféle felelősségtudatot sugallhat, bár nem hiszem, hogy anyukádat meghatná. Pláne, ha nincs barátod, akiről tud. Vagy ha egyáltalán nincs barátod, és egyéjszakás kalandokba bonyolódsz folymatosan, akkor lásd az előző bekezdés betegségekre vonatkozó részét. A tabletta azoknak megnöveli az esélyét.


Mondom én mindezt úgy, hogy hűséges tablettaszedő vagyok már jó ideje.

2012. aug. 14. 14:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!