Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Ti, hogy vagytok ezzel? Csak...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ti, hogy vagytok ezzel? Csak engem "fertőzött" meg?

Figyelt kérdés

Az a helyzet,hogy már mindenen parázok:SIgaz,hogy 16 éves vagyok,de több,mint egy éve van barátom és vele vesztettem el a szüzességem.Minden egyes alkalommal óvszerrel védekezünk,semmi probléma nem volt eddig.Hasznos tanácsokat kaptam erről az oldalról,de mégis már "félek" a szextől,pedig okosan csináljuk.Annyi kérdést olvastam már,hogy terhes lehetek-e attól,hogy a barátom ujján volt sprema stb.És a válasz mindig az,hogy egyből 72 órás tabi,még az olyan esetekre is ezt írják,amikor a pasi még a kezét is megmosta,vagy fehérneműben voltak.És komolyan már én is ezen agyalok,hogy legutoljára peteérés környékén voltam a barátommal,védekeztünk is,sőt még el sem ment(szóval itt kizárva a terhesség)de vhogy belém rögzödött,hogy mivan ha petting során történt vmi..?És ez annyira idegesítő,mert tudom,hogy észrevettük volna ha spremás lett volna az ujja..meg amúgy is nagyon vigyázunk.

Valaki van még ezzel így?Hogy normálisan,felelősségteljesen éli a szexuális életet..mégis néha elbizonytalanodik,az iylen tényleg ostoba kérdések hatására,amit buta 13 évesek irogatnak(tisztelet a kivételnek)


2009. júl. 21. 09:04
 1/10 anonim ***** válasza:
100%

itt egy jó tanács:

ne foglalkozz ezekkel a dolgokkal, és ne görcsölj ilyen apróságon, mert rámegy a szexuális életed, és nem tudod elengedni magad közben, ha folyamatosan ezen aggódsz, amit itt olvasol (a nagy részük hülyeség).

ha védekeztek normálisan, nem lehetsz terhes.

ha spermás az ujja, és hozzádér, nem lehetsz terhes. ha könyékig felnyomja a karját, és bekeneget vele belülről, akkor esetleg. nem a hüvelyedben termékenyülsz meg.

szóval a lényeg, hogy védekezzetek okosan, és ne aggódj.

ha ennyire félsz szedj gyógyszert (manapság nagyon kevés bennük a hormon), az nem tud elszakadni, és nagyobb a biztonságérzet, és még jobban is érzed a párodat.

2009. júl. 21. 09:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:

Egyszerű: tartsatok az ágyban nedves törlőkendőt. Eleve fontos a higiénia: mielőtt belédnyúl, mosson kezet. Ha így tesztek, akkor nem kell aggódni a kézre került spermától sem.


72 órás tabit meg csak akkor javaslok, ha védekezés nélkül beléd élveztek, akármelyik szakaszában is vagy a ciklusodnak. Bár épp tegmnap olvastam egy hozzászólást, csak négyet nyomott a srás a lánynak, el se ment, 72 órás tabit is bevett a lány, mégis terhes maradt. Szóval vannak itt extrém dolgok...

2009. júl. 21. 09:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
irass fel tablettát. így nemkell paráznod kb semmitől sem.
2009. júl. 21. 10:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim válasza:
32%
Tablettat a vegso soron irass fel. Karos a szervezetre. Amugy pedig hidd el masnal is van ez igy :D. A baratod pedig mikor csinalja akkor vigyazzon h ne legyen a kezen semmi. Ha van is valami, az nem lehet artalmas, ha pedig tobb lenne veletlen akkor azt eszrevenne.. Es nyugodjatok meg, az a legjobb. Ha felsz akkor csak roszabb lesz. Es ha kesobb netan valami baj lenne akkor pedig vegyel tablettat. Ne aggodjatok az csak rosszat tesz :D
2009. júl. 21. 11:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
0%

én is 16 vagyok, sokat gondolkodtam rajta én is, de megnyugodtam mivel mikor a barátom érzi, h. el megy akkor kiveszi(persze néha nem) és így biztos nem kerül a szervezetembe semmi,meg azért nem jön ilyen könnyen össze egy baba, még ne szedje tabit majd ha 18 leszel!!! adig ne károsítsd magad, jah és ne görcsölj, mert az úgy nem jó, ezt te is tudod

puszi:-)

2009. júl. 21. 11:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
100%

jézus.....és te nyugodt vagy?

"de megnyugodtam mivel mikor a barátom érzi, h. el megy akkor kiveszi(persze néha nem) és így biztos nem kerül a szervezetembe semmi,"


nemkerül a szerevezetedbe semmi, csak egy baba a hasadba, ha nemveszi ki:D


demég akkoris kerülhet, ha kiveszi. 2 ilyen lányt is ismerek, és mehettek 16-17 éves korukban abortuszra.

2009. júl. 21. 11:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
2009. júl. 21. 12:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:

szedj gyógyszert és nem kell majd paráznod.

ilyen esetekben pedig mint ahogy írtad hogy a barátom ujján sperma volt aztán ujjazás meg ilyenek, senki sem javasol 72 órásat.

2009. júl. 21. 12:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:

köszönöm az eddigi válaszokat!igyekszem megnyugidni és nem feleslegesen aggódni:)

a tablettához fiatalnak érzem magam,bár anyukám tud róla,hogy már nem vagyok szűz.Egy ideig még marad a gumival való védekezés.

még egyszer köszönöm:)

ha akatok még írjatok!

2009. júl. 21. 12:12
 10/10 A kérdező kommentje:

jó lehet ez a 72órás dolog túlzás volt,de olvastam már ahhoz hasonlókat,de nem ez a lényeg.

hozzátenném,hogy mindig védekezünk..és pettingnél is figyelünk,hogy először ő elégítsen ki..h így is kisebb legyen a "kockázat".a megszakításos módszerről meg hallani sem akarok...nem vagyok olyan felelőtlen..szégyen lenne ilyen korban az abortusz,a következményeiről nem is beszélve:S

2009. júl. 21. 12:17

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!