Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Közti vérzésem lenne? (többi...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Közti vérzésem lenne? (többi lent)

Figyelt kérdés

1 héttel ezelőtt elkezdett feszülni a mellem..stb, menstruáció előtti tüneteim voltak., pedig csak jövőhéten után kellene megjönnie. Tegnap előtt azt hittem hogy megjött, mára már majdnem elmúlt. A vérzésem szine normális, viszont a mennyisége kevesebb volt. Hallottam hogy elő szokott fordulni 2 menstruáció között közti vérzés, aminek a kiváltató oka lehet a stressz is. Elég stresszes vagyok mostanában, szval erre gyanakszom. Élek szexuális életet, de mindig védekezünk, és nem volt semmi probléma sohasem. Terhesség is szóba jöhet?

Köszi előre is :)



2012. aug. 10. 13:27
 1/7 anonim ***** válasza:
terhes vagy
2012. aug. 10. 13:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:

miből gondolod?

légyszi indokold is :)

2012. aug. 10. 14:17
 3/7 anonim ***** válasza:
Mivel védekeztek?
2012. aug. 10. 14:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
gumival. sosem volt semmi baj, mindig ellenőrizzük
2012. aug. 10. 14:23
 5/7 A kérdező kommentje:
ja és elfelejtettem, hogy 17 éves vagyok, és kicsit rendszertelenül szokott megjönni
2012. aug. 10. 14:27
 6/7 anonim ***** válasza:
Nem kellett volna a láncfűrésszel maszturbálni.
2012. aug. 10. 15:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:

ha lehet légyszi normális válaszokat :DD

utolsónak: még láncfűrésszel nem próbáltam :D

2012. aug. 10. 15:21

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!