Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » El lehet tüntetni a fogamzásgá...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

El lehet tüntetni a fogamzásgátlótól kialakult pattanásaimat?

Figyelt kérdés

egy hónapja szedem, ahogy gondoltam, több minden is megváltozott rajtam. a hasam görcsöl menstruációnál, pedig eddig nem tette, a mellem megnőtt és érzékenyebb is lettem. azonban a homlokomon piros foltok, talán "pattanáskezdemények" jelentek meg az utóbbi hétben, holott a kozmetikusom azt mondta, csak szebb lehet a bőröm -megjegyzem, sosem voltam pattanásos.

lehet ellene valamit tenni, vagy el fog múlni magától nem sokára?



2012. aug. 10. 12:57
 1/3 anonim ***** válasza:
Válts fogamzásgátlót.
2012. aug. 10. 12:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
direkt olyat választottam, amiben kevesebb hormon van, mert még csak 17 vagyok, nem szeretném tönkretenni a hormonháztartásomat. a nőgyógyászom a Jazminelt írta fel nekem
2012. aug. 10. 13:06
 3/3 anonim ***** válasza:
Rossz hirem van, ez lehet, hogy megmarad fogamzásgátló mellett. Egy dologban tudsz reménykedni, hogy ha letelik a 3 hónap, hozzászokik a szervezeted és elmúlik. Én dokinak azért megemliteném, ha ez egy zavaró mellékhatás, érdemes mást kipróbálni.
2012. aug. 10. 13:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!