Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Kifolyhat az ondó a gumiból,...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Kifolyhat az ondó a gumiból, ha élvezés után még egyet-kettőt "rájátszik"?

Figyelt kérdés

Kicsit érdekesen van megfogalmazva, de nem tudtam érthetőbben... :)

Nos, barátomnak szokása ez, s nemrég olvastam egy hasonló sztorit, és érdekel, hogy ez lehetséges-e.

Köszi a válaszokat!

L/18



2012. aug. 6. 13:25
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
kifolyhat
2012. aug. 6. 13:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
Elvileg igen.
2012. aug. 6. 13:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 Mókusgyilkos ***** válasza:

rájátszik alatt azt érted h élvezés után elkezd ernyedni és még lök rajtad párat? v mit takar ha nem ezt?

elméletileg ki folyhat.

2012. aug. 6. 13:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
Magömlés után csere!
2012. aug. 6. 13:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 A kérdező kommentje:

Mókusgyilkosnak:

Igen, így értem, hogy miután elmegy, még hármat-négyet "lök", s csak ezután veszi ki.

Egyébként köszi a válaszokat!

Korábban felvetettem neki, hogy vegye ki, mielőtt elmegy, de azt mondta, hogy így teljes az érzés, hogy még utána kicsit rátornázik... Viszont eddig erre nem gondoltam , hogy ki is folyhat így.

2012. aug. 6. 14:03
 6/12 anonim ***** válasza:
47%
Hogyne folyhatna! Adj hálát az égnek, hogy még nem estél teherbe.
2012. aug. 6. 14:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
Főleg akkor van veszélye hogy kifolyik, ha pl. közben te már "száraz" vagy és kiszakad, vagy már nem elég merev és nem feszül rendesen a péniszére.
2012. aug. 6. 14:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:

Persze, hogy kifolyhat és a szakadás esélye is nagyobb.


Ez pont az egyik óvszerhasználati hiba, amit el lehet követni, és ami miatt csökken a biztonság.


Az a helyes eljárás, ha elélvezés után azonnal kiveszi úgy, hogy közben az óvszert a szájánál magához szorítja.

2012. aug. 6. 14:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 szelesoldier ***** válasza:
Nem ernyed el azért olyan gyorsan a péló! A tövéig le kell rajta görgetni a gumit és ott tartani fog még addig amíg kell. Én is szoktam ilyet és még nem is szakadt ki soha és nem is folyt ki soha szóval ettől igazán félni felesleges. A barátodnak meg igaza van, mert orgazmus közben nagyon érzékeny és ha lök még párat az nagyon jól esik neki.
2012. aug. 6. 15:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
És ha terhes lenne a barátnője, az nyilván még élvezetesebb lenne neki... Igen, kifolyhat, és terhes is lehetsz. Nem mindenkinél vélik be a fej homokba dugása és a "pont velem úgyse történik ilyesmi" hozzáállás.
2012. aug. 7. 06:15
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!