Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » A barátnőmmel ma szeretkeztünk...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A barátnőmmel ma szeretkeztünk és kiszakadt közben a gumi, de nem mentem el benne egyből észrevettük mert pont kicsúszott mennyi esély van rá h teherbe esett?

Figyelt kérdés

2012. aug. 4. 20:23
 1/4 anonim válasza:
Nincs rá nagy esély, ha idejében észrevetted, de ha teljesen biztosra akartok menni, akkor egy aktus utáni fogamzásgátló tabletta segíthet. Erős egy szer az olvasottak alapján az biztos, de ha gond van segít.
2012. aug. 4. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 szelesoldier ***** válasza:
Az esemény utáni totál felesleges, többet árt mint segít mert ha nem mentél el akkor nem lett terhes a barátnőd. Esély a megtermékenyülésre ezrelékekben is alig mérhető!
2012. aug. 4. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

nem leszel terhes ! :)

én sem lettem.

Az esély egyenlő a nullával

2012. aug. 4. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
azért van esély, előváladék így is bejuthat!
2012. aug. 5. 00:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!