Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Ha fürdés közben szeretkezünk...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha fürdés közben szeretkezünk a barátommal akkor úgye nem lehetek terhes?

Figyelt kérdés

Nekem már sok mindent mondtak.Egyik barátnőm szerint igen a másik szerint nem.

Mi az igazság?

Köszönöm.


2009. júl. 18. 13:33
 1/10 A kérdező kommentje:
Lány vagyok xD
2009. júl. 18. 13:34
 2/10 anonim ***** válasza:
78%

?


Nem értem!


Szeretkeztek? Behatolás és ejakuláció is történik? Nem védekeztek semmivel?

A vízben lét nem akadályozza meg, hogy terhes légy!

2009. júl. 18. 13:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
75%
Jesszus...most ez komoly? Miért ne lehetnél terhes? Szerinted a víz semlegesíti a spermiumokat??:D Persze h lehetsz terhes, tök mind1 vízbe vagy szárazon.
2009. júl. 18. 13:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
24%
hát ha jó forró vízben csináltátok, akkor tuti nem leszel terhes.
2009. júl. 18. 13:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
2009. júl. 18. 13:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:
Nem csináltuk,csak kérdeztem.
2009. júl. 18. 13:39
 7/10 anonim ***** válasza:

Kérdés:

Igaz, hogy a sperma aktivitása, mozgékonysága gyakorlatilag megszűnik, ha vízbe kerül, mert a vízben lévő anyagokkal könnyen reakcióba lép?

Válasz:

Egy korábbi válaszom a forró vízről szólt, nevezetesen a 45 fok fölötti ülőfürdőt vevő férfinél gyakorlatilag leáll a spermiumok mozgása egy időre.

A kádnyi vagy tó, stb vízbe kilövellt ondó előbb-utóbb feloldódik, felhígul, tehát valóban drasztikusan romlanak az életfeltételei.

Dr. Nagy László

2009. júl. 18. 13:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:

Kádban értettem.

És köszönöm a válaszokat.

2009. júl. 18. 13:40
 9/10 anonim ***** válasza:
55%
Ha a lábad vízbe áztatod, az semmin nem változtat. A sperma vízzel érintkezve bekrepál. De ha beléd élvez, oda nem nagyon fog víz menni.
2009. júl. 18. 14:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Ha beléd élvez, akkor akár a világűrben is lehetsz terhes, a kád semmin sem változtat. Annyi van benne, hogy 40-45 fok körüli hőmérsékletet nem bírják a spermák. Egy szaunában csak a levegővel érintkezik a here, ott tudja magát hűteni, de vízben nem. Mindenesetre, ez a fajta "védekezés" nagyon bizonytalan. Ráadásul, aki 40-45 fokos vízben akar szexelni, annak fene a mazoista hajlamait. :D
2009. júl. 18. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!