Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Az egyik barátnöm társaságában...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hálozat kérdése:

Az egyik barátnöm társaságában ajánlottak nekem egy fogamzásgátló tablettát csak azt tudom hogy 32 a vége s nem jut eszembe ez egy elég erös gyogyszer segitenétek?

Figyelt kérdés

2012. júl. 30. 13:07
 1/4 anonim ***** válasza:
Ilyen kérdésben nem a barátokra, hanem a nőgyógyászra kell hallgatni, mivel nem minden ember ugyan olyan. Lehet neked ártana, úgyhogy irány a nőgyógyász, ha fogamzásgátlót akarsz.
2012. júl. 30. 13:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
nem 32..de ehhez nem kell ide írnod..elég ha a google-be beütöd az infokat amit tudsz.. [link]
2012. júl. 30. 13:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Fogamzásgátló szedése előtt vér és vizeletvizsgálat kell.. nem lehet csak úgy bármelyiket beszedni..
2012. júl. 30. 13:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Diana 35? Azt ragyás bőrre adják. De amúgy az orvos javasol majd tablettát, én ezt nem ajánlom, nekem minden bajom volt tőle. Lehet, hogy pont azért, mert elég erős...
2012. júl. 30. 13:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!