Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Véd-e a Gracial tabletta ha a...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Véd-e a Gracial tabletta ha a barátnőm a ciklusa 7. napján kezdte el szedni?

Figyelt kérdés
Ez az első levél és nem tudom hogy védhet e már ha beszedte az első 7 tablettát.(a tájékoztatón 2-5. napot irt kezdésnek. Számit a 2 nap késés?(a vérzés még megvolt a 7. napon is.))
2009. júl. 15. 23:24
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
szerintem számít, igen, az a 2 napos késés, hiába volt vérzés...
2009. júl. 16. 01:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
57%
A betegtájékoztató kellett volna követni. Én a helyetekben védekeznék másképp is 1 hónapig.
2009. júl. 16. 06:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Nem véd, a tájékoztatóra nem véletlenül írják a dolgokat. A 7 nap elég volt arra, hogy megkezdődjön a peteérés, ezért nem véd rendesen. Kiegészítő védekezés nélkül ne legyetek együtt ebben a hónapban!
2009. júl. 16. 08:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat. Attol is lehet baj ha nem védekeztünk de nem mentem el és csak rövid ideig csináltuk?(tudom h az előváladékban is lehet spermium)
2009. júl. 16. 10:33
 5/5 anonim ***** válasza:

Hát nem tudom, hogy nektek milyen a betegtájékoztatója a Gracialnak, de az enyém ezt írja (6 éve szedem):

"Abban az esetben, ha a havi vérzés első napján kezdte el, és a későbbiekben egyetlen nap sem mulasztotta el a tabletta szedését, nem szükséges kiegészítő módszert alkalmaznia a hatékony fogamzásgátlás érdekében.Ha eltelt már néhány nap a menstruáció kezdete óta, várja meg a következő havi vérzést, és annak első napján kezdje el a készítmény szedését."

Honnan szedte a barátnőd azt a butaságot, hogy ő a 7. napon kezdi el??Csak jól felborítja a ciklusát és még védeni sem fog! Ha az első napon kezdte volna, akkor már az első szemtől védene!

2009. júl. 16. 16:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!