Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Lányok, valaki émelygett...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok, valaki émelygett fogamzásgátlótól? Ha igen akkor elmúlt vagy váltania kellett?

Figyelt kérdés
második levél elején tartok a symicia szedésében. amikor elkezdtem 3-4 napig alacsony volt a vérnyomásom miatta és picit émelyegtem. utána elmúlt semmi bajom nem volt. mikor jött a 7 napos szünet egyből megint émelyegni kezdtem, és most hogy 4. szemet is beszedtem a második levélből még mindig émelygek. valakinek volt ilyen? a nőgyógyászom azt mondja el fog múlni, meg a neten is azt írják ez elmúlós mellékhatás de eléggé rossz....

2012. júl. 24. 21:21
 1/10 anonim ***** válasza:

Én is azt szedem..igaz,hogy csak ma 4. napja szedem ,de nekem semmi bajom sincs,első nap kicsit megfájdult a fejem,de lehet nem is attól volt. Remélem elfog neked múlni:)

16/L

2012. júl. 24. 23:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
igen sokan mondják hogy nincs bajuk tőle, lehet én vagyok ennyire problémás :( de akkor örülök hogy neked semmi bajod tőle!
2012. júl. 24. 23:44
 3/10 anonim ***** válasza:
0%

vagy lehet, a szexszel kellett volna várni. amúgy se nagyon egészséges a fogigátli.

élvezkedni azt tudtok, mást se

2012. júl. 24. 23:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:

Én nem ezt szedem,hanem a Gestomix 20at,de hasonlót tapasztaltam mint te:S

Az első héten olyan hányingerem volt,hogy hihetetlen,azóta is néha,szerencsés kivétel vagyok,nem hízok,hanem fogyok a fogamzásgátlótól:D

2012. júl. 25. 11:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:
kedves harmadik szerintem nem kellene beleszólnod hogy 21 évesen mit csináljak.
2012. júl. 25. 21:08
 6/10 A kérdező kommentje:
kedves negyedik, én sem hízok szerencsére, rendesen megjött minden, nem véreztem semmi bajom nem volt, arcom letisztult csak ez az émelygés...de akkor nem csak én tapasztaltam ilyet...
2012. júl. 25. 21:09
 7/10 anonim ***** válasza:
0%

harmadik voltam, akkor dugasd szét magad te észlény.

és ha beleszólok? azt írok ide amit akarok, szabad véleménynyilvánítás van.

hát akkor kellemes émelygést.

tudod, többet ésszel...

2012. júl. 26. 01:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:
akkor először fogalmazd meg hogy mit akarsz mondani és a témába vágóan ossz ki ha már úgy érzed szükség van rá, ne pedig kultúrálatlan bunkó tahó módjára.
2012. júl. 26. 19:33
 9/10 anonim válasza:

azért mert valaki fogamzásgátlót szed az azt jelenti, hogy szétdugatja magát? ez elég gyerekes felfogás...

amúgy én is szedek tablettát csak én a Symiciát. az első 1-2 hónapban állandóan hányingerem volt, de szerencsére már elmúlt. szerintem neked is el fog múlni, csak idő kérdése:)

2012. aug. 6. 23:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:
köszönöm szépen a segítséged :) már amúgy nem is érzem, lehet kezdtem hozzászokni :)
2012. aug. 21. 23:57

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!