Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Tényeg ennyire labilis a gumi?

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Tényeg ennyire labilis a gumi?

Figyelt kérdés
Egy csomo kérdésbe olvastam h kiszakadt, meg alapból lyukas volt stb...Kik vannak többségbe, akiknek kiszakadt vagy akiknek nem?
2009. júl. 15. 10:35
 1/7 anonim ***** válasza:

gondolom, akiknek nem.....

szép is lenne.

2009. júl. 15. 10:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

Nekunk meg soha nem szakad ki :))

32/N

2009. júl. 15. 10:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Nekünk már szakadt ki, pedig durex extra safe volt és mindent jól csináltunk. Azóta fogamzásgátló. Akiknek kiszakadt nem igazán bíznak meg benne többé (ami érthető) és ha van egy olyan kérdés, ezt le is írják. Ezért találkozol ennyi esettel. Rengeteg gumit gyártanak és a rengetegből bizony nem elenyésző a hibásak száma. Szerencse kérdése, hogy melyiket fogod ki, melyik boltba kerül a rossz stb...
2009. júl. 15. 10:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim válasza:
Mi már 7 éve használjuk a gumit,de még sohase volt vele probléma...
2009. júl. 15. 10:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
én eddig 2szer hazsnáltam, mind 2szer kiszakadt. és nem én rontottam el, mert vigyáztam a kibontásnál, és rendeltetés szerűen hazsnáltuk.
2009. júl. 15. 12:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
az óvszer nem szakad ki csak úgy, meg lehet kövezni, de aki itt azt írja hogy kiszakadt a gumi, terhes lesz-e blabla az vagy nem használt gumit(ez a valószínűbb), vagy pedig szétrágta, karmolta kibontás közben, leszarva hogy az sérülékeny.
2009. júl. 15. 13:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

A "labilis" azt jelenti, bizonytalan, ebben a szövegkörnyezetben nem épp a legmegfelelőbb használni:)

Nálunk olyan 4-5 éve volt néhány szakadás, valszinű rossz szériát fogtunk ki. Azóta nem volt ilyen problémánk.

2009. júl. 15. 13:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!