Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Ha nem jön meg a szünetben a...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha nem jön meg a szünetben a menstruációm és új tablettát (Triregol helyett Lindynettét) szeretnék elkezdeni akkor mikor tegyem?

Figyelt kérdés
A Lindynette azt írta, hogy a menstruáció első napjától kell elkezdeni ha váltok tablettát. Akkor most várjam meg amíg megjön, akkor is ha mondjuk 12 nap múlva fog? Vagy kezdjem el a 8. napon, mintha folytatnám a másikat? Sajnos a dokim pénteken rendel és nem veszi fel a telefont. Segítenétek légyszi? Köszi szépen!
2012. júl. 16. 19:18
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
100%
várd meg a menstruációt!
2012. júl. 16. 19:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:

Először csinálj egy tesztet.

Ha negatív, akkor a 8. napon kezd el az új tabit, de egy hétig védekezz óvszerrel!

2012. júl. 16. 19:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
Szerintem várd meg a menstruációd. A dokik azt mondják, hogy ha mensi első napjától szeded, akkor már 24óra elteltével védelmet nyújt a gyógyszer.
2012. júl. 16. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 A kérdező kommentje:
Na most akkor 2 különböző!:) Valaki 3.-at, hogy eldőljön a mérce?:) Amúgy én is úgy sejtettem, hogy a 8. napon kell elkezdeni... csak megerősítést akartam!:) Köszi Nektek!
2012. júl. 16. 19:31
 5/12 A kérdező kommentje:
Közben meg is érkezett a 3. válasz. De ezt a legelső levélnél szokták javasolni nem?
2012. júl. 16. 19:31
 6/12 anonim ***** válasza:

Második vagyok.

De a szünetben nem menzesz van, csak megvonásos vérzés...

Semmi köze a menstruációhoz.

Ha nem jött meg neki a szünetben, annak két oka lehet.

Vagy terhes, vagy nem épült fel a műciklus során olyan nyálkahártya, amiből vérzés lenne.

A rendes menstruáció az meg ki tudja mikor jön meg, jó eséllyel csak egy hónap múlva.

2012. júl. 16. 19:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 A kérdező kommentje:
Tehát ez azt jelenti, hogy ugyanúgy el kell kezdenem a 8. napon nem? Mert ha nem, és csak spontán kimarad akkor meg várjak 1 hónapig?
2012. júl. 16. 19:36
 8/12 anonim ***** válasza:

Hát én eleve azt mondtam, hogy a 8. napon kezd....

De az is kérdés, hogy mióta szedted az előző tabit..

Mióta szedted?

2012. júl. 16. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 A kérdező kommentje:
3 hónapja! Csak nagyon nagy hormontartalma volt és eléggé megviselt(szédülés, hányinger stb...)
2012. júl. 16. 22:55
 10/12 anonim ***** válasza:
Akkor úgy csináld, ahogy írtam szerintem...
2012. júl. 17. 06:27
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!