Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Mensi alatt szexeltünk,...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mensi alatt szexeltünk, bogyót szedek, de tampont használok lehetek terhes ha hánytam?

Figyelt kérdés
a tamponnal visszanyomom a spermiumokat és félek h így teherbe esek akaratlanul
2012. júl. 15. 21:54
 1/5 anonim válasza:
nem
2012. júl. 15. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Kihagytad, h napkitörés is volt, valamint hogy korpásodik a hajad.

Nem lehetsz terhes. (Ha nagyon aggódsz, használj intim zuhanyt, egy napig meg betétezz - bár halál fölösleges, de ettől majd megnyugszik a kis lelked) :)

2012. júl. 15. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
A kérdése jogos is lehetne... A bogyeszt mennyi idővel vetted be hányás előtt? 1-2 óra alatt felszívódik a cucc... Szóval ha 3 órával a bogyó után jött a vukk akkor nincs gáz. Meg amúgy sincs...
2012. júl. 15. 22:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Na most. Mikor szokott lenni a megvonásos vérzésed? Az elejétől a végéig a gyógyszerszedési szünetbe esik?


Ha igen, nincs mitől aggódnod, hisz nem volt mit kihánynod, hisz akkor nem szedsz tablettát.


Viszont ->

Vannak olyan nők, akiknek csak a gyógyszermentes szünet vége felé jön meg és már a következő levelet szedik, miközben még mindig véreznek.


Te is közéjük tartozol?


Aznap, amikor szexeltetek és hánytál vettél be tablettát?

Ha igen, pótoltad?


Ha nem pótoltad, lehetsz terhes. Nem feltétlenül az aznapi szextől, hanem egy korábbitól vagy ha a következő 7 napban nem védekeztek máshogy.


Egyébként tamponoztál szex közben? 0_0

2012. júl. 15. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:

Nekem is a szünet vége felé jön meg a vérzés viszont az keddre elmúlt (hétfőtől új levelet kezdtem) és a hányás 3 nappal később történt vagyis pénteken .

Tampont utána előtte kivettem és utána tettem be másikat. :D

2012. júl. 15. 22:36

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!