Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Mennyi esélyem van arra, hogy...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mennyi esélyem van arra, hogy fogamzásgátló mellett terhes vagyok?

Figyelt kérdés
3 évig nem szedtem mert néha okozott problémát és szüneteltettem (felborította a hormonháztartásomat). Kb 7-8 hónapja szedem újból és most nem volt semmi gond. Befolyásolhatja a hatását más gyógyszer? Pl: allergia, aszthma?
2009. júl. 12. 23:05
 1/7 anonim ***** válasza:
Nagy valószínűséggel nem, de olvasd el a tájékoztatót, hogy mik azok amik befolyásolják, de aszem ezek nem, ha meg 100%-ig biztos akarsz lenni kérdezz meg egy nőgyógyászt...
2009. júl. 12. 23:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
Én úgy tudom, hogy az antibiotikumok és az orbáncfű-tea csökkentik a hatékonyságát, ezek mellett kell gumi is vagy egyéb védekezés is.
2009. júl. 12. 23:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
33%

"Mennyi esélyem van arra, hogy fogamzásgátló mellett terhes vagyok?"


50-50 vagy igen vagy nem:D

2009. júl. 13. 06:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat. Megnéztem és a hatóanyagok nagy része megtalálható azokban a gyógyszerekben amit nem lehet szedni a fogamzásgátló mellett.
2009. júl. 14. 23:02
 5/7 anonim ***** válasza:

A fogigátlók terhességi indexe 99,5% körül van. Ez lebontva annyit tesz, hogy egy év alatt 100 nőből fél esik teherbe (vagy 200 nőből egy). Heti két szexszel számolva és egy nőre lebontva azt jelenti, hogy kb 20.000 szeretkezésből egyszer fogan baba tabletta mellett. Ez elég kicsi esély.


De sajnos nem nulla.

2009. júl. 16. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
amikor vki bogyót írat, akkor meg kell említeni, milyen más gyógyszereket szed, így egyértelműen kiderül, ütik-e egymást.
2009. júl. 17. 05:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Erre itt nem tudunk válaszolni. Kérdezd meg a nőgyógyászodat!
2009. júl. 17. 15:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!