Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Lehet vmi baj egy közös...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lehet vmi baj egy közös fürdőzésből?

Figyelt kérdés
szeretnék együtt beleülni egy nagy kád forró vízbe a párommal, tele habfürdővel, hogy jó illatos és romantikus legyen. Lehet valami baj abból, ha közben kicsit izgatjuk egymást a vízben?
2008. máj. 3. 20:22
 1/7 anonim ***** válasza:

Kimehet a víz!

Bejöhet valaki...

Elkaphatjátok, ha a másik gombás (kicsi az esélye). Más gond aligha lehet...

2008. máj. 3. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
ja..lehet, hogy nem fértek be a kádba....na komolyra fordítva a szót én egyszer fürödtem együtt a bartommal, de elég kényelmetlen volt, gyertyát is gyújtottunk, de arra, hogy csináljunk is valamit, nem volt elég hely és kényelmetlen is lett volna, uhogy csak ültünk egymás ölében és beszélgettünk, de nagyon romatikus volt. Amugy ha szexre gondoltok, sztem csak akkor ha szedsz tabit.
2008. máj. 3. 22:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
59%
Nem hiszem, mivel ha ondó is kerülne a vízbe, a hímivarsejtek elpusztulnának a forró vízben.
2008. máj. 3. 23:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Csak akkor próbálkozzatok, ha tabit szedsz.Óvszer és hüvelykúp kizárva. Semmit nem kaphattok el.
2008. máj. 4. 06:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Én rendszeresen együtt fürdök a párommal, és nem gáz, sőt tök jó, de azért ne szexeljetek, mert terhes lehetsz ha nem tabit szedsz, persze izgathatjátok egymást, aztán megtörlitek egymást és irány az ágy, ott folytathatjátok. :)
2008. máj. 4. 09:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
szex
2008. máj. 5. 15:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Eddig egyszer csináltunk ilyet, nagyon vicces volt! :D De pozitív értelemben. Kicsit szűkösen, de nagyon jól megvoltunk.. Aztán lehet az ágyban folytatni, ha nagyon nem megy. Egy próbát mindenképpen megér!
2008. máj. 17. 15:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!