Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Kiszakadt az óvszer, de nem...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Kiszakadt az óvszer, de nem volt behatolás, se ejakuláció előtte. így lehetek terhes?

Figyelt kérdés
még szűz vagyok, de barátommal szoktunk olyat csinálni, hogy a nemiszervével izgat engem ott lenn, de nem behatolással, hanem egyéb mozgásokkal. és a legutóbbi ilyen alkalomkor (ma) kiszakadt az óvszer. nagyjából 10-15 másodperc múlva észrevettük, akkor abbahagytuk. nem emlékszem pontosan, hogy akkor hozzá ért e a hüvelybemenetemhez, de azért én eléggé aggódok. nem akarok fölöslegesen esemény utáni tablettát bevenni, mert kötelező táborba megyek a jövő héten, és nem lenne jó, ha végig beteg lennék alatta. ezért kérem a segítségeteket, véleményeteket.
2008. máj. 3. 19:36
 1/3 anonim ***** válasza:
Hát ha szűz vagy és nem volt ejakuláció a hüvelyed közelében sehol, akkor fölösleges eseményutáni tablettával ronglni a szervezeted.
2008. máj. 3. 19:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
ha nem történt semmi sem csak ott volt akkor nincsen semmi gáz
2008. máj. 3. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Ha nem volt behatolás és nem élvezett el a barátod, akkor nem lehetsz terhes, még óvszer nélkül is kicsi lenne az esélye, de nagyon körültekintőek vagytok, hogy így vigyáztok, örülök, hogy ilyen is van :) Nem kell esemény utáni tabi, lévén a szó szoros értelmében esemény sem volt. Mondjuk beteg nem lennél tőle, én is szedtem már be ilyet, én két napig kicsit furán éreztem magam, meg persze megjött, és kicsit erősebb görcseim voltak, de mindent ugyan úgy csináltam, mint máskor. De tény, hogy ez erős gyógyszer, fölöslegesen ne vedd be, mert nem tesz jót éppen.
2008. máj. 3. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!