Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » 7 szem gyogyszerem maradt a...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

7 szem gyogyszerem maradt a belara-bol az elsö levélböl, erösen barna folyásom van. mitöl van ez?

Figyelt kérdés
a mensesemnek 7.nap után kell megjönnie ugye ez nem a menses jele,és ez normális dolog hogy ilyen erösen barna folyásom van?
2008. máj. 3. 17:58
 1/4 anonim ***** válasza:
Szia! Az elején előfordulhat ilyen. A szervezetednek hozzá kell szoknia a tabihoz, ezért produkál ilyen jeleket (de pl. nekem egy pici közti vérzésen kívül nem volt más)
2008. máj. 3. 18:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Az elején van ilyen, de ha a későbbiekben is lesz, akkor jelentheti azt, hogy tul gyenge a szervezetednek. Javaslom, hogy várd meg a msodik levelet is, és ha marad, menj vissza a dokihoz.
2008. máj. 3. 19:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
remélem nincs gond,am. köszönöm a válaszokat!:)
2008. máj. 3. 20:53
 4/4 anonim ***** válasza:

Lehet csak én értelmeztem félre a kérdést, de nem értem ezt: "a mensesemnek 7. nap után kell megjönnie"!? Bocsi, de addig nem tudok rendesen válaszolni, amíg nem értem.


(pecsételő vérzés az első hónapokban teljesen normális)

2008. máj. 4. 06:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!