Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » 3 megvonásos vérzésem nem...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

3 megvonásos vérzésem nem jött meg, mit tegyek?

Figyelt kérdés

Megint letelt a 4 nap szünet, görcsölgetett a hasam kicsit, de semmi vér, barnázás nem volt. Amióta ezt szedem, 1x sem jött meg. Tesztet csináltam ma is, negatív lett.

Az orvos azt mondta, hogy "ez nem baj, ennél a tablettánál előfordulhat, ne aggódjak". Mondtam, hogy ez nekem nem nagyon tetszik,váltani szeretnék, de azt mondta, "hogy ez pedig nagyon jó tabletta, nincs értelme váltani". Gondolom jól lefizették... A környékemen nincs más doki, vagyis van még 1, aki mindenféle vizsgálat meg ok nélkül felírta a Diane35-öt, szerencse, hogy nem szedtem be.


Na most mit tegyek? Nagyon nem tetszik, hogy nem véreztem már kb fél éve, mert 7 napos szünet nélkül kellett váltanom erre a tablettára.


2012. júl. 7. 12:14
 1/5 anonim ***** válasza:
ne szedd tovább, várj két hónapot és menj el megint a dokihoz csapj az asztalra hogy ennyi....
2012. júl. 7. 12:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:

Csak az a gond, hogy szerintem akkor sem írna fel másikat..

Szünetet meg nem akarok tartani, mert az egyenlő azzal, hogy nem szexelek. A páromra nagy méretű óvszer kell,3 db 1700 ft, ami azért elég drága :S

2012. júl. 7. 12:19
 3/5 anonim ***** válasza:
Ne az anyagiakkal foglalkozz első sorban hanem az egészségeddel. Mit csinálsz ha abbahagyod a tablettát és soha többet nem jön meg he? BEszéljétek meg a pároddal és váltsatok tablettát. Mondd meg a doktornak hogy váltani akarsz írjon fel mást, nem tehet olyat hogy nem ír fel másikat.
2012. júl. 7. 13:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Hagyd abba. Már a második kimaradás után abba kellett volna hagyni.

Nem egészséges, hogy nincs megvonásos vérzés.

Használjatok pharmatexet megszakítással együtt, ha ennyire macerás az óvszer.

2012. júl. 7. 13:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Phermatex hüvelykúp 12 db-os kb. 2500 ft. Használd azt,és a megszakítást +-ban. Biztonságos, de ha használod,csak megszakítással!
2012. júl. 7. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!