Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Meddig várjunk?

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Meddig várjunk?

Figyelt kérdés
Fogamzásgátlót kezdtem el szedni. Elvileg akkor kell elkezdeni amikor megjön a menstruáció. Egyéb okok miatt azon a napon nem tudtam elkezdeni. Szerintetek meddig használjunk mellette még óvszert is? Szerintem az elegendő lenne ha megvárnám a következő menstruációm.
2012. júl. 4. 18:33
 1/5 okoska31 ***** válasza:
azaz 1 hónapot. elvileg annyit kell várni a 100%-hoz, de ezt pasiként írtam, így egy lány válaszát várd meg:)
2012. júl. 4. 18:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Elvileg bele van írva a tájékoztatóba, hogy 1 hónap. Vagy menzesztől menzeszig.

Amúgy igen, jó ötlet megvárni a következőt, onnantól már lehet :)

2012. júl. 4. 18:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
1 hónap, de szedd rendesen! ;)
2012. júl. 4. 19:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
köszönöm:)
2012. júl. 4. 19:14
 5/5 A kérdező kommentje:

és az elképzelhető, hogy már el is múlt a menstruációm?

Hétfőn jött meg, szerdán( azaz tegnap) bevettem az első tabit és ma már nincs is meg:o

2012. júl. 5. 09:39

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!