Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Fogamzásgátlót szedek,21...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Bluebaby kérdése:

Fogamzásgátlót szedek,21 helyett 20 szemet szedtem be és 7 nap helyett 8 nap szünetet tartok. Védve vagyok szerintetek vagy majd az első hét után vagy első levél után leszek?

Figyelt kérdés
Ehhez sajnos nem találtam útmutatót, és nem érek rá orvoshoz menni, mert dolgozok. 21 helyett azért 20 szemet vettem be, mert egyet elhagytam...a 8 nap szünet azért kellett, hogy ugyanúgy maradjon a ciklusom.

2012. júl. 2. 14:49
 1/6 anonim ***** válasza:
Tájékoztatot olvasd át figyelmesen v hívd fel a dokidat. De ezt sem most kéne hanem amikor tudtad h hiányzik egy. Lehet h most mindent elbasztál
2012. júl. 2. 14:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
45%
nem véd ugyanúgy. 21 szemet KELL bevenni, és a 8 napos szünet több, mint amennyit kellene tartanod. ha egy nap vettél volna be két szemet, akkor is csak 7 napot kéne tartani (én egyszer véletlen csináltam ilyet). én a helyedben védekeznék 2 hétig mással, és felnőnék a feladathoz, hogy fogamzásgátlót szedek, és nem hagyok el belőle szemeket, vagy ha ennyire sem vagyok képes, akkor inkább nem szedem...
2012. júl. 2. 15:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%
ja, és 7 napos szünetet tarts. és használjatok óvszert, ha nem akarsz terhes lenni.
2012. júl. 2. 15:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Ha több nap szünetet tartasz, akkor nem véd. Sem a szünetben, sem utána. Legalább egy hét óvszer még a következő levél alatt. ÓVSZER!! Nem megszakítás meg hasonló baromság, óvszer!!!!
2012. júl. 2. 16:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Azzal, hogy 8 nap szünetet tartottál, megszűnt a védettséged. Végülis tényleg megérte, sokkal fontosabb, hogy a ciklusod megmaradjon..
2012. júl. 2. 17:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Sosem szabad több szünetet tartani 7 napnál. Így már nem vagy védett.
2012. júl. 2. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!