Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Szerintetek ez a fogamzásgátló...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek ez a fogamzásgátlótól lehet?

Figyelt kérdés
Mióta elkezdtem szedni a tablettát kb. 2hónapja (Zoely-t szedek egyébként), azóta fájnak a melleim, és csomósnak érzem őket. Ezen kívül nincs rajtuk elváltozás, és a rák más tüneteket is produkálna, legalábbis ezzel nyugtatom magam... Amúgy nemsokára megyek nőgyógyászhoz hogy megnézessem, de gondoltam kiírom itt is, hogy hátha valaki tud valami hasonló példát felhozni és megnyugtatni..előre is köszi:)
2012. jún. 26. 10:30
 1/4 anonim válasza:
hat ha a fogamzasgatlot nem nogyogyasz ajanlotta csak ugy magadtol vatted lehetnek mellekhatasai boven!
2012. jún. 26. 10:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Csak úgy magától szerintem nem vehetett fogamzásgátlót, mert azt minden esetben nőgyógyász írhatja fel. Legalább is első alkalommal, utána is a háziorvos receptje szükséges hozzá, hogy kiválthassa. Szóval nyilván személyre szabottan kapta a gyógyszert, így valóban jól teszi a kérdező, ha elmegy a nőgyógyászához kivizsgálásra.

Én is figyeltem már meg magamon többször, hogy csomósnak éreztem a melleimet, de nem hoztam összefüggésbe a gyógyszerrel, ez inkább a menstruáció előtt egy- másfél héttel szokott előfordulni, és ahogy megjön, már el is múlik. De mindettől függetlenül nézesd meg magad, úgy fogsz megnyugodni!

2012. jún. 26. 11:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Igen, lehet a tablettától. Egészen biztosan nem rák, az nem alakul ki ilyen gyorsan.
2012. jún. 26. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
igen, szerintem is a rák kialakulásához több idő kell... és pont akkor kezdődött, hogy elkezdtem szedni. de mindenképp megnézetem, és köszi a tanácsokat is!
2012. jún. 26. 19:50

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!