Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Ha a fogamzásgátlót el kezdem...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha a fogamzásgátlót el kezdem szedni akkor ugye 21 nap szedés és 7 nap szünet...legalábbis az én gyógyszeremnél.a 7napos szünetben amikor letelik a 7 nap és még vérzek akkor is el kell kezdeni akövetkező levelet?

Figyelt kérdés
És ha nem vérzek már akkor is csak akkor kell elkezdeni ha a 7nap letelik?7 napot h értelmezünk?a 7.napon vagy a 7.nap után ?
2009. júl. 7. 16:58
1 2
 11/20 anonim ***** válasza:
100%

ha tablettát szedsz folyamatosan védve vagy, minden nap, egészen addig míyg elnem felejtesz bevenni egy szemet. ilyenkor a párodnak óvszert kell hazsnálnia min 1 hétig.

a 7 napos szünetben is védve vagy, és ekkor fog megjönni a menzeszed is, a 3.4.5. nap környékén. és a 8. napon kezd el szedni az első tablettádat. és védve vagy egyfolytában, a szünetben is, csak ne hagyjál ki szemeket, erre mindig figyelj.

2009. júl. 7. 18:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/20 A kérdező kommentje:
yasminellét szedek
2009. júl. 7. 19:38
 13/20 anonim ***** válasza:

szal yasminellét.. és ezt nem siekrült megtalálnod ? :

[link]


nemb aszogatás, csak vágod annyi ien kérdés van és agyam eldobom mikor a BETEGTÁJÉKOZTATÓ-ban ott van benne.

2009. júl. 7. 22:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/20 anonim ***** válasza:
máskor senki nem válaszoljon arra h mit szed, mert kül lehurrogják a betegtájékoztatófanatikusok
2009. júl. 7. 23:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/20 anonim ***** válasza:
de nincs benne? nem vagyok betegtájékoztató fanatikus csak van AGYAM.
2009. júl. 8. 07:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/20 A kérdező kommentje:
el mehetsz a betegtájékoztatóddal együtt...nem lett vna muszáj válaszoldon és írni sem,nem?menjél már...
2009. júl. 8. 11:33
 17/20 A kérdező kommentje:
mellesleg elmondanám h tudok olvasni és el is olvastam a betegtályékoztatót csak mivel kezdő vagyok ezért nem voltam biztos a 7 nap szünet fogalmábal h hogyan 7nap.
2009. júl. 8. 13:38
 18/20 anonim ***** válasza:
29%

én ezt elhiszem kiscicám, de sajna ez is oda van írva: 'Az utolsó Yasminelle tabletta bevételét követő 8. napon (ez a 7 napos tablettaszünet után van) kezdje el a következő csomag szedését, akkor is, ha a vérzés még tart.'


tényleg kivételesen nem baszogatni akarok, csak marha unalmas mikor hegyén hátán az ilyen kérdések. nem akartalak megbántani, csak légy figyelmesebb! :)

üdv. "betegtájékoztatófanatikus" xD

2009. júl. 8. 13:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/20 A kérdező kommentje:
XD nevetséges az h írkálgatsz 2-3szor h ez meg ez oda van írva DE TE NEM BASZOGTATNI AKARSZ...de mondom kezdő vagyok ezért itt is kikérhetem a véleményeket nem? mind1...hagyjuk...hiába mondom...
2009. júl. 8. 14:45
 20/20 anonim ***** válasza:
51%
hát akkor pukkadj meg te szerencsétlen mafla. kezdő. inkább analfabéta vagy ezekután egy kis szaros, vágod? kezdő vagy és lehurrogsz mikor azt se tod mi az a fogamzásgátló kb. eszed az biztos nincs, mákospuszedlicske. :) hányé ves vagy, törpilla?
2009. júl. 8. 15:19
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!