Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Ki mivel védekezik? Házasságba...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ki mivel védekezik? Házasságban már nem használtok óvszert?

Figyelt kérdés
Közel 10 évi házasságban csak megszakítás és óvszer szerepelt. Soha nem szedtem fogamzásgátlót. Mi lehet még?

2012. jún. 21. 16:24
 1/5 anonim ***** válasza:
Nem olyan jó az a f.gátló mármint a hormonokra állítólag miért nem jo a gumi és miért kell megszakítani kiveszi a végén és rád nyomja mi van akkor le tudod törölni
2012. jún. 21. 16:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Szia. Én 4 éve vagyok párommal, először óvszerrel védekeztünk, de három éve már gyógyszert szedek. Nekem nincs bajom a gyógyszerrel, nem is áll szándékomban változtatni.
2012. jún. 21. 17:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Házasságban is óvszer (+ megszakítás), és ez így is marad. Majd talán szülés után elgondolkodunk máson (talán spirál?), de most jó így.


Szedtem tablettát, de soha többé, semmi pénzért.

2012. jún. 21. 17:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 okoska31 ***** válasza:

ha azt mondjátok, hogy jöhet a gyerek, akkor nem gáz a megszakítás. ha nem akarsz tutira (mert már van elég:)), akkor azért nem annyira jó.

mérlegelni kell, hogy mennyire felel meg az óvszer, vagy szeretnéd érezni anélkül - ha van különbség.

Aki pl. gyógyszert szed, lehet, hogy nem tudna élni az érzés nélkül, ahogy beleélvez a párja. passz.

egyébként a tartós kapcsolatomban mi is ezzel a kettővel oldottuk meg.

2012. jún. 21. 18:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Mindenkinek köszönöm a válaszát!:)
2012. jún. 28. 09:44

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!