Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Hol található koton automata...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hol található koton automata Budapesten a 11. -kerület környékén?

Figyelt kérdés
ahol csak be kell dobni a pénzt és kiadja nekem :)
2009. júl. 6. 10:51
1 2 3
 11/25 anonim ***** válasza:
Szerintem NE autómatából vásárolj óvszert!!! Sosem tudhatod milyet ad ki, mikor járt le a szavatossága, ill. nem sérült-e meg! Árban gondolom ugyanannyi, mint ha boltban vennéd meg, de nem mindegy, hogy hatékony-e vagy esetleg selejtes és a végén emg nyíghatsz, hogy jajj, kilyukadt, szétszakadt, stb. és jön a baba...
2009. aug. 19. 12:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/25 anonim ***** válasza:
67%
menj be 1 sexshopba
2009. aug. 19. 12:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/25 anonim ***** válasza:
100%

Pár hozzáfűzés egyes tanácsokhoz:


1. Baz, a szavatosság rajta van minden egyes gumin külön. Az automatáson is.

2. Szexshopban én eddig csak szar gumit kaptam. Nem arról van szó, nem szakadt el, de egyéb bajok voltak vele - pl. préselte a farkamat és kényelmetlenebb volt.


Egyébként meg kapd össze a tökeid, ha már kotont akarsz, akkor szedd össze magad és menj be egy Rossmannban. DM is jó vagy Tecsó vagy hasonló, de talán a Rossmann jött be nekem a legjobban... Gyógyszertár is játszik, de ha a drogériát nem mered megjátszani, akkor az, hogy kirakják eléd a kotonokat és kedélyesen elbeszélgess róla, h melyik kell nem fog tetszeni. :) Ja meg a gyógyszertár drágább is.


És egy apró megjegyzés a végére: "Amíg nem mersz gumit venni, addig túl kicsi vagy hozzá, h használd."

2009. aug. 19. 12:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/25 anonim ***** válasza:
100%
egyetértek
2009. aug. 19. 12:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/25 anonim ***** válasza:
na jo, de csak mert ilyen jó arc vagyok: a zp-be bemész, és jobboldalt, a wc-k mellett van egy automata, ahol tudsz venni minden szart, köztük gumit is. a zp-be napközben is bemehetsz, még zöldkártya se kell akkor.
2009. aug. 19. 13:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/25 anonim ***** válasza:
Igen vlószínűleg ez lehet a szitu amit az utolsó írt.
2009. aug. 19. 14:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/25 anonim ***** válasza:

Jaja, én olvastam is valami szex könyvben, hogy aki nem mer boltban leemelni a polcról gumit/sikositot/akármit, és a pénztárnál kifizetni, az felejtse el a szexet, mert még nagyon éretlen.

Szerintem teljesen igaz. Bár nem tudom, ez mennyire tartozik ide :)

2009. aug. 19. 17:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/25 A kérdező kommentje:
22 éves vagyok de ciki üzletben megvenni.
2009. aug. 19. 18:16
 19/25 anonim ***** válasza:
Akkor ne szexelj. 17 éves lány létemre nem ciki üzletben megvenni, amelyik eladó leéget, vagy hülyén néz rám, az bekaphatja, jobb vagyok, mint a 14 éves síró-rívó kisr*bancok, akik szaladgálnak abortuszra-72 órás tablettáért.
2009. aug. 19. 18:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/25 anonim ***** válasza:

NEMÁÁÁÁR. 22 évesen félsz gumit venni?? Eskü kamu kérdés. :D:D 16 éves vagyok, lány és az első gumit kicsit kevesebb mint 1 éve vettem meg! (nem poénból, hanem tudtam, hogy nemsokára itt az idő). Szerintem drágább automatából venni, de csak gondolom. Dm-ben Lifestyle 3dbos, 300-360 közt van.

Mellesleg miért ciki?? :O Nem cikibb, ha nőgyógyásznál köttök ki?? :O

2009. aug. 19. 18:30
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!