Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Lehetek-e terhes, ha lenzelem...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lehetek-e terhes, ha lenzelem a spermat?

Figyelt kérdés
2012. jún. 16. 23:45
1 2 3
 21/25 anonim ***** válasza:

Igen lehetsz terhes, sőt Biztos hogy az leszel, mivel ilyenkor nem hat a 72 órás tabletta. Mivel a spermának több idő kell hogy eljusson a méhedig. Gondolj csak bele több millió sperma van abban a pár milliliterben amit lenyelsz, elég csak 1 nek eljutni, és máris terhes vagy!


Szóval vigyázz ezzel!

2012. jún. 17. 10:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/25 anonim ***** válasza:
Igyál utána lóspermát az nagyobb így felülkerekedik az emberi spermán és akkor nem lehetsz terhes
2012. jún. 17. 11:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/25 anonim ***** válasza:

11:24


másnap meg szül pár kentaurt xD

2012. jún. 17. 14:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/25 mizuzizu92 ***** válasza:

Jézusom mi van itt mi ez a kérdés ?

hogy lennél már az ?? úristen de most komolyan

2012. jún. 17. 18:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/25 anonim válasza:
hat szegenyke ezek a valaszok jaj nekem pusztulas en ase tudom ere mit mongyak rohogo gorcs na de komojan nemlehec terhes hat hogy a sperma at repeszt rajtad at szagul mint egy verseny auto .. na de mindegy csaje nemlehec semi kepen sehogy sem ha fothoz vered magad akor sem bocs de nembirtam kritika nekul sajnallak
2012. jún. 18. 19:43
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!