Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Ezek a terhesség jelei is...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ezek a terhesség jelei is lehetnek?

Figyelt kérdés

A pasim tegnap mondta elöször hogy kicsit meghiztam, megfenekesedtem. Ilyet még sosem mondott :D, 4hónapja vagyunk együtt, s 1,5hónapja élünk szexuális életet(nekem ö az elsö), minden egyes nap.


Mikor elkezdtünk járni akkor 51kg voltam, ma pedig már 53kg-vagyok.

Tegnap este veszekedtünk valamin, s olyasmi történt, hogy miközben sirtam, elkezdtem nevetni, de aztsem tudom miért, majd pár másodperc nevetés után sirtam ujra a karjaiban.

Meg pár napja gyorsan változik a hangulatom.



Lehetnek ezek akár a terhesség jelei?


Ha elmegyek a nögyógyászhoz, csak sima vizsgálásra, akkor ö nem látja hogyha (véletlen) terhes lennék, ugye?


Meg (lehet hogy csak beképzelem magamnak) de pár napja mintha néha - néha hányingerem lenne.


Irtóra FÉLEK!



2012. jún. 14. 01:29
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
Ez nem terhesség, hanem marhaság! Menj, vegyél egy tesztet és pisild le!
2012. jún. 14. 01:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
Terhes vagy!
2012. jún. 14. 01:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:

Mindíg védekeztetek gumival?

2 kiló hizás az semmi,. meszesz előtt is alapbol feljön pár kiló..

2012. jún. 14. 02:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim válasza:
Vegyél egy tesztet és kiderül! Majd írj, hogy mi történt.
2012. jún. 14. 02:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
menstruálsz már? itt kezdődik a kérdés, nem ott, hogy nő a hasad! Mikor kell megjönnie a menszeszednek?
2012. jún. 14. 08:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
Ikrek lesznek tuti!!!!!!!
2012. jún. 14. 08:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
Mit csinál a mensesed, és hogyan védekeztetek?
2012. jún. 14. 12:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
Szia,ha védekeztetek akkor nem vagy terhes. De ha nem akkor előfordúlhat és itt nem a 2kg pluszon van a hangsly hanem amiket leírál. Menj el nőgyógyászhoz. Az a bíztos. Ne haragudj,hogy meg kérdem,de hány éves vagy?
2012. jún. 14. 12:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 A kérdező kommentje:

18éves vagyok, s már 5éve menstruálok. Védekezünk persze.

A menzeszem a mult honapban normalis idöben megjött, s nem is tartott rövidebb ideig mint eddig.

2012. jún. 14. 22:32
 10/15 anonim ***** válasza:

Akkor aggódj, ha késik a mensesed, vagy jön, de teljesen másmilyen a vérzés, mint korábban. Veszel terhességi tsztet és megnézed. A hízásról csak annyit, hogy én mind a három gyermekemmel pl. fogytam az első három hónapban, és csak utána kezdtem gyarapodni, de ez egyén függő.

Ha ennyire félsz, akkor talán vissza kellene vennetek a kapcsolat "mélységéből" (szex szünet), vagy kettős fogamzásgátlással védekezni. ( tabletta, és óvszer is)

2012. jún. 15. 08:14
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!