Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Fogamzásgátló - hajhullás?

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fogamzásgátló - hajhullás?

Figyelt kérdés
3 éve szedek fogamzásgátlót, eredetileg hormonbeteg lennék.. Egy évig Diane 35-öt szedtem, komolyan imádtam, minden tünetem javult. 2 éve szedem a Dienille kapszulát, és újra kezdődtek a dolgok, amikre amúgy szedem, de mindig azt mondta a doki, majd használ, majd használ. Alapból hullásra hajlamos a hajam, de egy éve csomókban hullik, napi 300-400 szál.. Alig van már hajam. Nem festem, tök vigyázok rá, mindenféle kencét kenek rá, jártam kezelésekre, rengeteg pénzt dobtam ki, nem használt. Normálisan eszem, mellé még a sok-sok hajkapszula is.. Semmi. Felmerült bennem, hogy lehet, hogy a fogamzásgátlótól van az egész... az orvosom kiröhögött és kb. kiküldött a kórteremből.. Nagyon elgondolkoztam, félek abbahagyni, de lehet, megoldaná EZT a problémám. A nagy kérdés, hogy lehet, hogy ezért hullik a hajam??? Valakinek hasonló tapasztalatai?
2012. jún. 10. 21:50
 1/4 anonim ***** válasza:
Szerintem válts nőgyógyászt.Én úgy hallottam,hogy igenis hullhat a fogamzásgátlótól.Főleg a Diana 35-től,aki 2 évnél tovább szedi.Én is azt szedtem és imádtam,de váltanom kellett,azóta se volt egy gyógyszer se olyan jó,ezért most nem szedek semmit.Nézd meg a Diana 35 fórumát,mindenki panaszkodik rá,hogy hullott tőle a haja!!Azt nem írtad meddig szedted,de a másik fogamzásgátlónak is lehet ilyen hatása...
2012. jún. 10. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
ja..bocsi,most látom,1 évig szedted.Mindegy,szerintem válts nőgyógyászt!
2012. jún. 10. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
deja vu
2012. jún. 10. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Ohhh... Köszönöm!!!
2012. jún. 10. 21:59

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!