Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Mennyire biztonságos a "megsza...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mennyire biztonságos a "megszakításos" védekező módszer?

Figyelt kérdés
2008. ápr. 26. 23:36
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:
100%
Mi egyszer próbáltuk ki, az eredmény: a második kisfiam :) Azóta nem kísérletezünk többet. :)
2008. máj. 2. 14:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 anonim válasza:
100%
Én is igy védekeztem évekig,egyszer sem estem teherbe,de ez nem az jelenti,hogy te nem fogsz.egyetértek az elözöekkel és inkább védekezz,vagy szerezz be természetes modszereket pluszba e modszer mellé,ha nem akarsz tablettát szedni.Van például hüvely tabletta és még sok hasonlo.
2008. máj. 5. 11:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim válasza:
100%
mi több mint félévig így voltunk együtt a barátommal és semmi gond nem volt...mondjuk mindig paráztam is rendesen :$ de mostmár gyógyszert szedek,azóta nyugodtabb is vagyok :)
2009. jún. 22. 14:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 Piciregica ***** válasza:

2éve így védekezünk a párommal.A menstruációm soha nem beszámítható,ezért parázok minden hónapban.

Am hallotttatok már a PG53ról? Hüvelyváladék vagy nyál alapján le tudjátok ellenőrizni szex előtt hogy fogamzásképesek vagytok-e.Gyógyszertárakban lehet kapni.Világszerte használják a nők...csak mi le vagyunk maradva...

2010. júl. 27. 11:44
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!