Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Mit tegyek, ha a barátom vad...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

X Susy Omega x kérdése:

Mit tegyek, ha a barátom vad szexre vágyik idegen nővel?

Figyelt kérdés
múltkor beszélgettem a haverjával, aki mesélte, hogy ő maga ilyen óriási problémákkal küszköd... én hülye meg rákérdeztem a pasimnál, aki először kábított, aztán kinyögte, hogy gondol rá, de nem tenné meg. ez annyira megalázó:(
2012. jún. 6. 23:23
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:
Öltözz be férfinek :DDDDDDDDD lehet titokban erre bukik
2012. jún. 7. 08:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 anonim ***** válasza:
100%
Bocsi de egy balek vagy ,hogy egyáltalán ezt megkérdezted és nem dobtad ki rögtön.
2012. jún. 7. 11:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 anonim ***** válasza:

Ebbe semmi extra nincs, egy csomó férfi vágyik rá egy kicsit, de végülis legtöbbször győz a hűségesség. Ő csak elmondta az igazat. Az már más kérdés, hogy néha jobb a kegyes hazugság.


Mindenesetre, egy ötlet. Vegyél fel parókát, színes kontaktlencsét, sminkeld ki magad, öltözz k.rvásan, vagy éppen elegánsan, szóval ne úgy ahogy szoktál. Aztán támadd le úgy a csávót. Nekem már csinált ilyet a barátnőm, mondjuk ő imádja, fél évenként befesteni a haját, meg kék parókát vesz föl, meg mittomén, még keresi az énjét sztem :) szóval nálunk nem ez volt a cél mint nálatok, de volt már h eljátszotta h ő egy idegen nő :) elég izgalmas volt :)

2012. jún. 7. 12:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 anonim ***** válasza:
engedd meg neki amit akar, abból nem lehet baj... neked is lesznek vágyaid és akkor meg ò fog engedni... ennyi
2012. jún. 7. 13:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 Agnetha válasza:
Keress egy olyan fiút/férfit, akivel egy szinten van a szexuális igényetek,őt pedig felejtsd el.
2012. jún. 12. 09:09
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!