Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Mik a tapasztalatok a Lindynet...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mik a tapasztalatok a Lindynette 20 tablettával kapcsolatban?

Figyelt kérdés
2009. jún. 30. 20:14
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:

http://www.gyakorikerdesek.hu/szerelem-szex__fogamzasgatlas_..



van itt egy olyan hasznos kis dolog amit KERESŐ-nek hívnak:)

2009. jún. 30. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
100%
Mindenkinél másképp hat.Nekem nem volt jó. 3hónap után is voltak mellékhatások.
2009. jún. 30. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
100%
lényeg a lényeg hogy sok a panasz rá:)
2009. jún. 30. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
17%
én mióta szedem, tudok a víz alatt lélegezni
2009. jún. 30. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
Tiszta ragya vagyok, állandóan fénylik a zsírtól az arcom (pedig tiszta bőrű voltam), meghíztam (több mint +5 kg), eddig 2 méretet nőtt a mellem, ami erős fájdalommal jár folyamatosan, hányinger, fejfájás. Most ennyi jutott eszembe. Egyébként ezek 3 hónapon túl is jelentkező mellékhatások voltak nálam. Pozitívum? Mensi alatt már nincs hasfájás, viszont helyette a fejem fáj, tudom melyik nap jön meg, mert beállította a mensim, nem kell rettegnem a teherbeesés miatt. Persze mindenkire másképp hat. Engem személy szerint kicsinált ez a gyógyszer.
2009. júl. 1. 14:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
én 2éveszedem, hiztam 10kg-ot, gomba is előjött. hát....mit is mondjak nekem sz@r, de kinek hogy.
2009. júl. 1. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
Én is híztam tőle 8kg-t, visszatérő gombásodás is van, fejfájás is. Lassan egy éve szedem, most készülök váltani.
2010. jan. 21. 15:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
nem értem miért gyártanak ilyet, ha sok mindenkinek rossz???
2010. jan. 21. 17:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
Utolsónak: Mert mindenkinek más a szervezete, és van, akinek ez válik be.
2010. jan. 22. 11:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim válasza:

Szia!

Nekem az első hónapban fájt a fejem és többször megszédültem, de utána semmi bajom, elmúltak a ragyák a fejemről, vállamról, semmi görcs se menstruáció se peteérés alatt, percre pontosan jött meg, 8 helyett 4 napig. Csak jót tudok mondani. :)

2010. szept. 19. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!