Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Mellfeszülés lehet fogamzásgát...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mellfeszülés lehet fogamzásgátló tabletta mellékhatása?

Figyelt kérdés

Sziasztok!


Bnőm nevében írok mert nem tud ide beírni most.

Az a léyneg, hogy szedi a tablettát (lindynette20

) és időnként úgy érzi, hogy fájnak feszülnek a mellei, nem anynira, hogy húdenagyon nem hal bele, csak kicsit zavaróbban. Lehet ez a tablettától? Lehet, hogy nem jó neki? A hasa is szokott fájni kicsit, illetve néha hányingere van, nem éjjel-napapl persze..


2008. ápr. 24. 18:45
 1/4 anonim ***** válasza:
Hát ja, ez lehet, sőt bizti, h a tabletttól van. Én is ezt szedem, most ugyan a fáradságon kívül még minden ok, de ezelőtt egy másikat szedtem, amitől nekem is fájt a hasam, szédültem és hányingerem volt. Olvassátok el a tájékoztatót, ezek mind lehetséges mellékhatások. Ha nagyon rosszul van, menjen vissza a dokihoz és kérjen másikat én is ezért váltottam.
2008. ápr. 24. 18:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
dokit felhívta és az a hasfádjalomra mondta, hogy nem attól van..
2008. ápr. 24. 19:09
 3/4 anonim ***** válasza:
Hát az én hasfájdalmamra is azt mondta, hogy nem attól van, érdekes módon, miután abbahagytam, nem fájt. A tájékoztatón raajta van ez is mellékhatásként, de lehet, hogy a barátnődnek nem attól van, viszont akkor ha nagyon fáj, menjen el belgyógyászhoz. Amugy ilyen tünetekkel én is megkerestem a dokimat, nem is egysze. (és ajánlom, hogy szedjen vitamint a barátnőd, mert a gyógyszer megterheli kicsit a szervezetet, én is jobban vagyok, mióta szedem)
2008. ápr. 24. 19:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Igen, tapasztalatból mondom, szinte biztos h annak a mellékhatása a mellfeszülés! Bár kis mennyiségben van a tablettákban a hormon, de mégis bezavar a természetes működésbe, ezért lehet... A többit viszont nemtom!
2008. ápr. 26. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!