Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Veletek történt már ilyen csajok?

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Veletek történt már ilyen csajok?

Figyelt kérdés
Már évek óta szedek fogamzásgátlót és most az van,hogy mikor elfogyott egy levéllel és megjött alig volt vérzésem abban a 7 napban amíg nem szedtem gyógyszert,viszont ma kellett bevennem az első gyógyszert és most meg erős vérzésem van.Ez miért lehet?

2012. máj. 23. 02:20
 1/7 anonim ***** válasza:
Te vagy az Niki?
2012. máj. 23. 02:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Nem Nikinek hívnak.
2012. máj. 23. 04:19
 3/7 anonim ***** válasza:
Ez előfordul. Eszel-iszol-alszol rendesen? Nem stresszelsz sokat? Nincs vitaminhiányod? Nem ültél túl sokat egyfolytában, mondjuk, tegnap? Ilyen apróságoktól változhat a vérzés, de az is lehet, hogy semmi gond nincs, csak most ilyen kedve van.
2012. máj. 23. 11:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
A gyógyszer mellett, és mióta abbahagytam, nélküle is nagyon változó a mennyiség, ez normális.
2012. máj. 23. 13:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim válasza:
Hát...figyelj sexelsz közbe?Mert ha igen az a baja.
2012. máj. 23. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 Uzumes90 válasza:
havikőzben ne szed be
2012. máj. 24. 07:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Igen,szoktunk úgy szexelni,h beteg vagyok de nem hittem,h ez gond.Köszönöm a válaszokat! :)
2012. máj. 24. 14:30

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!