Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Kifolyhat az előváladék a...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Kifolyhat az előváladék a gumiból, ha sok képződik? Ki tud szakadni a gumi azért, mert több a spermája, mint amennyi az ondótartályban elfér?

Figyelt kérdés

Páromnak rengeteg az előváladéka és a spermája. Olyan szinten sok, hogy teli a gumi vele és látom, hogy lefolyik a pénisze tövéhez, viszont nem tudom megállapítani, hogy ki is folyik-e. Ki tud folyni?

2x szakadt el az óvszer, miután elélvezett. Olyan mennyiségű "cucca" van, hogy a spermazsákon túl is van még. 1/3-ada a spermazsákban és 2/3 a gumi többi részében. Már a keletkezett előváladékkal megtelik a spermazsák. Létezik, hogy ezért is szakadt el?


2009. jún. 28. 11:50
 1/7 anonim ***** válasza:
nem megfelelő az óvszer mérete, túl nagy, vegyetek kisebbet, mert elvileg a guminak úgy hozzá kell tapadnia, hogy ne jöhessen ki mellette semmi. vagy szedj gyógyszert mert ha így van akkor ez elég necces, parázhatsz mindig, hogy most nah kifolyt-e vagy sem.
2009. jún. 28. 11:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
jah és ezért nem nagyon szakadhat el, csak próbáljátok ki, egy gumi hatalmas nyomásnak is ellenáll, egy liter vizet simán bele lehet tölteni meg fel lehet nagyra fújni, ekkora nyomástól biztosan nem szakad ki.
2009. jún. 28. 11:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
De a kisebb gumi meg szorítja. Én jobb szeretném a masculant, de az kicsi rá. Csak a durex meg a lifestyles nem szorítja. A durex szakadt el 2x. Az a legnagyobb méretű a 3 közül és annál vettem észre, hogy ide-oda mozog benne az előváladéka.
2009. jún. 28. 12:02
 4/7 anonim ***** válasza:
Én egyszer készítettem egy óvszer tűréshatár tesztet, némelyikbe 5-6 liter víz is belemegy szakadás nélkül.
2009. jún. 28. 12:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Tudom, hogy bírja a vizet, magam is leteszteltem, mégis 2x elszakadt, miután elment...
2009. jún. 28. 12:38
 6/7 anonim válasza:
49%
A szerszáma is nagy, vagy csak a spermája sok?
2009. jún. 28. 14:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Hosszba átlagos, 15 cm-re tippelem, vastagságra meg 4-4,5 cm.
2009. jún. 28. 16:32

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!