Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Ez vajon minek a tünete?...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ez vajon minek a tünete? Terhes lennék?

Figyelt kérdés
Az a kérdésem, hogy ez vajon mitől lehet? Most kedden múlt el a menzeszem, szerdán és pénteken együtt voltunk párommal + menzesz alatt is... megszakításos védekezéssel. Azért így, mielőtt lehordanátok, mert orvoshoz MÉG nem tudtam eljutni gyógyszerért, az óvszer meg NEM jó rá! Most pedig tegnap éreztem, hogy felfázásos tüneteket produkálok, kaptam is rá gyógyszert, de mára már semmi bajom és tegnap este pedig még volt hányingerem is... ez most mitől lehet? Elég rendszertelenül étkeztem is az elmúlt időben, volt hogy vagy nem ettem semmit egész nap, vagy csak egyszer egy nap... vegyek tesztet? De mikor?
2012. máj. 20. 18:01
 1/10 anonim ***** válasza:
13%
Jó kicsi farka lehet, ha nem jó rá az óvszer, meg jó vékony!
2012. máj. 20. 18:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
Nem kicsi a farka, pont hogy nem az... kösz az elég bunkó leszólást. Tudod, az XXL Black Masculan óvszer, ami 56-57mm átmérőjű, az se megy rá.
2012. máj. 20. 18:02
 3/10 anonim ***** válasza:
28%
Lovaktól nem tudsz teherbe esni!
2012. máj. 20. 18:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:

Nem hinném, hogy terhes vagy, önmagában a hányinger semmire sem bizonyíték.

Ne foglalkozz ezzel; gondolom antibiotikumot kaptál -de ezt neked kell tudnod-, attól szokott hányinger lenni, nem olvastad el a gyógyszerismertetőt?

2012. máj. 20. 18:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:
Nolicint kaptam, de még mielőtt elkezdtem volna szedni a gyógyszert, azelőtt jelentkezett jóval a hányinger... :) De végre egy normális hozzászóló!
2012. máj. 20. 18:58
 6/10 anonim ***** válasza:
79%

Mi olyankor sosem védekezünk, amikor menzesz van, de még utána 1-2 nappal sem és nálunk ez bejött.

Ritkán előfordulhat olyan, hogy abban az időszakban is terhesség lesz a vége, de mindenképpen az az időszak a legbiztonságosabb, hiszen nincs érett petesejt, és még jópár napig nincs.

Gondolom már nincs hányingered, tehát a probléma is okafogyott - legalábbis remélem :)

Ha terhes lennél, a hányingered is folyamatos lenne. Nekem ugyan sose volt, és ebben is megoszlunk:

van aki végig hányingeres, sőt, végig hányja a 9 hónapot

van, aki csak az elején, itt is szintén lehet inger vagy hányás is

de ha te az elején vagy, és ha attól lenne hányingered, hogy terhes vagy, akkor a hányingered még folyamatos lenne, azóta is éreznéd.

2012. máj. 20. 19:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:
A normális válaszadóknak nagyon szépen köszönöm, sokat segítettek! :)
2012. máj. 20. 19:15
 8/10 anonim ***** válasza:
79%
az mind én voltam ;) szívesen, örültem, hogy segítettem!
2012. máj. 20. 19:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:
Ó, akkor köszönöm szépen neked! :)
2012. máj. 20. 19:42
 10/10 anonim ***** válasza:
Ha terhes leszel nevezd a fiadat Firenzének
2012. máj. 21. 14:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!