Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Naptármódszerreel (is) védekez...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Naptármódszerreel (is) védekezők! -menzesz utáni vérzés mitől lehet?

Figyelt kérdés
Vasárnap múlt el a menzeszem. Átlagban és többségében 28napos ciklusaim vannak. A ciklusom 6. napján (menzesz utolsó napjától a 2.napon) szeretkeztünk védekezés nélkül. (kedd reggel).A nyákvizsgálatom alapján is terméketlen időszakban voltam. (enyhén vizes,nem ragadós volt,ami könnyen száradt). Viszont ma barnázok. Mitől lehet ez? Nektek volt ilyen? Így védekezünk már 6éve és eddig sikeresen. Még nem szeretnénk kistesót (bár nem zárkózunk el előle) Lehetséges hogy a szex miatt, valamiféle hámsérülés?
2012. máj. 16. 16:32
 1/5 anonim ***** válasza:
nőgyógyász pontos választ ad kérdésedre. ajánlom keresd fel és ne aggódj nem harapja le a fejed ;)
2012. máj. 16. 16:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Azt el felejtettem írni, hogy tegnap meg görcsöltem.
2012. máj. 16. 16:34
 3/5 A kérdező kommentje:
Köszi a választ. Felhívtama dokit, azt mondta nincs miért aggódnom :) Bár azért péntek délutánra kaptam időpontot.
2012. máj. 16. 16:43
 4/5 anonim ***** válasza:
Ennek igazán örülök :)
2012. máj. 16. 17:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Beágyazódásnál is lehet barnás pecsételés.
2012. máj. 16. 17:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!