Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » A férfi, vagy a nő vásárolja...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A férfi, vagy a nő vásárolja az óvszert?

Figyelt kérdés
Tegyük fel,hogy heti 2-3 aktusról van szó:)
2009. jún. 24. 20:37
1 2
 11/16 anonim ***** válasza:
49%
Szerintem inkább legyen mindkettőnél, minthogy utána jöjjön az ilyen kérdés, hogy "megszakítással szexeltünk, lehetek terhes?" Mi egyébként amíg óvszerrel védekeztünk, addig tényleg mindketten magunknál hordtuk. Eleinte felváltva vettük. Később már közös kasszán voltunk, úgyhogy nem volt lényeges.
2009. jún. 24. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 anonim ***** válasza:

20:47

igen van de a csaj lesz terhes nem a pasi

2009. jún. 24. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 anonim ***** válasza:
24%

Én amíg óvszert használtam,addig mindig volt nálam.Illetve akkor is,amikor éppen nem volt komoly kapcsolatom.Sosem lehet tudni alapon.Ha meg úgy éreztem tartós a dolog,akkor meg elkezdtem tabit szedni.

De a rendszeres vásárlás is megosztott volt.Hol ő,hol én.

2009. jún. 24. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 anonim ***** válasza:
49%

Én vettem, mert a párom szégyellte venni!

Nekem ez nem volt probléma, mi a nászéjszakán kezdtük, asszonyként természetes hogy óvszert veszek. Egyébként utáltuk, három hétig használtuk, míg beállt a tabi.

2009. jún. 24. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 anonim ***** válasza:
38%

Sztem inkább közösen kellene, bár általában én szoktam venni...

Két ember kell a szexez, akkor a védekezés is két ember felelőssége legyen. (anyagi, erkölcsi felelőség.)

2009. jún. 24. 22:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 anonim válasza:
49%

szerintem is jó ha mindkettőnél van

azért nem úgy kell venni,h. látok egyet ez tuti jó lesz,jó azért ha tudod a méretet:)

2009. jún. 27. 17:20
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!