Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Mit csináljak? Aggódjak? Ma...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit csináljak? Aggódjak? Ma este lefeküdtem a párommal. Védekeztünk gumival, ráadásul pont a legvastagabbal és bennem élvezett el.

Figyelt kérdés
A kérdésem az lenne konkrétan,hogy : Mikor levette a gumit,megnéztük(mindig megnézzük,hogy nem-e lyukas) és láttuk a gumi végén váladék van. Most az szerintem lehet még a gumi síkosítója is,mert az akciózás rövidre sikeredett,szóval kiszáradni még nem száradhatott ki,de lehet,hogy az ondó volt.Mondjuk tudjuk a párommal,hogy a pénisze nem volt teljesen bennem,így talán nem juthatott belém.Most nem tudom,hogy aggódjak-e(erőteljesen) vagy amennyire kell.A menstruációm,egyébként meg pár nap múlva kéne megjöjjön.Szerintetek??? Tegnap még ez a variáció is az eszembe jutott: Amikor akcióztunk a párom pénisze vízszintesen volt és ilyen pozícióban is élvezett belém. Amikor kivette akkor ugye már függőlegesen állt neki és akkor csúszott le az ondó a gumi végébe,nem? Ez valószínűbb?
2009. jún. 24. 20:19
 1/8 anonim ***** válasza:
Legközelebb úgy ellenőrizzétek, hogy engedtek bele vizet, és ha folyik, akkor az bizony lyukas volt. Nem igazán értem, hogy hol volt a váladék, a gumin belül, vagy a gumin kívül?
2009. jún. 24. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
MI VAN?Esküszöm nem értelek.Ha volt rajta óvszer akkor nem mehetett át rajta ondó ha csak ki nem szakadt.Ha nem szakadt ki és volt valami a végén kívül az nagy valószínűséggel a te folyásod volt.És ha pár napon belül meg kell jönnie nem eshetsz teherbe mert tüszőrepedés a ciklus 13-14.napján van.Majd még 2-3 napig vagy fogamzó képes utána nem!Szóval nem vagy terhes.De ha ennyire paráztok miért nm szedsz gyógyszert?
2009. jún. 24. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
belül,a gumi szájánál
2009. jún. 24. 20:30
 4/8 anonim válasza:
Lehet hogy az az ő ondója volt nem???
2009. jún. 24. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Első vagyok, ha belül volt, az teljesen rendben van =) Nem lehetsz terhes. A ciklusod végén már elég kevés az esély a teherbeesésre, nyugalom =))
2009. jún. 24. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
köszönöm:)
2009. jún. 24. 21:09
 7/8 anonim ***** válasza:

Nem, tutira nem vagy terhes, ha a gumi nem volt lyukas és rendesen fel volt húzva tövig, vagy amíg beléd hatolt a barátod.

Csak amikor már vége, lohad a dolog, akkor már oda is lefolyik a tövéhez, ez természetes, de nem jön ki, meg nem folyik vissza a gumi külső felén vissza beléd, ez tuti. Főleg, hogy ezek szerint kihúzáskor már úgy voltatok, hogy lefelé folyjon bármi. Meg ezért is kell a gumi tövét kihúzáskor odafogni a péniszhez.

Ne aggódj!

2009. jún. 25. 01:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Ha mákod van, akkor az csak a te váladékod volt. Mi amúgy felfújjuk a gumit, akkor egyértelműen kiderül, lyukas-e.
2009. jún. 25. 06:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!